Zamknij

Sprzedawca w hurtowni budowlanej

Nr oferty: StPr/21/0215Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Szkolna 11, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Praca polega głównie na przygotowywaniu i wysyłaniu ofert. Sprzedaż materiałów budowlanych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • dokładność, rzetelność, punktualność, samodzielność
    • b. dobre umiejętności organizacyjne, umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji
    • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Umiejętność liczenia [Umiejętność 1] : Znajomość branży styropiany i ocieplenia jest ważnym atutem.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Firma Patoka Tomasz Patoka
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Szkolna 11, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Tomasz Patoka
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      wyrób i wypiek produktów cukierniczych
      StPr/21/0321
      data rozpoczęcia pracy od 20.04.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      pomoc przy wyrobie produktów piekarniczych
      StPr/21/0322

      - prowadzenie rekrutacji pracowników - koordynowanie pracy zatrudnionych pracowników - prowadzenie kompleksowej obsługi administracyjnej i dokumentacji personalnej pracowników
      StPr/21/0314
      data rozpoczęcia pracy od 03.05.2021
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      StPr/21/0315

      przygotowywanie umów oraz innych dokumentów firmowych, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
      StPr/21/0316
      data rozpoczęcia pracy od 26.04.2021

      MASZYNOWE CZYSZCZENIE POWIERZCHNI, GOSPODARKA ODPADAMI
      StPr/21/0307
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2021
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      sortowanie - puszek aluminiowych
      StPr/21/0311
      data rozpoczęcia pracy od 16.04.2021
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      -dozór powierzonego mienia, -rejestr zdarzeń, obchody i obserwacja terenu -prowadzenie ewidencji ruchu pieszych oraz pojazdów
      StPr/21/0301
      data rozpoczęcia pracy od 14.04.2021

      Miejsce wykonywania pracy zgodne z miejscem zlecenia otrzymanym przez pracodawcę. Rozładunek i załadunek materiałów, montaż blachy trapezowej, montaż konstrukcji stalowej.
      StPr/21/0291

      Poszukujemy osoby, która: - jest absolwentem studiów technicznych – kierunek budownictwo, bądź jest w trakcie ich realizacji, - będzie uczestniczyć w spotkaniach z Inwestorami i podwykonawcami, ustalając warunki współpracy, - posiada wiedzę na temat kalkulacji kosztów robót budowlanych, - będzie zajmować się przygotowywaniem dokumentacji projektowej oraz nadzorowaniem budżetu budowy, - będzie uczestniczyć w organizowaniu i nadzorowaniu przebiegu procesów inwestycyjnych, - jest komunikatywna, dokładna, sumienna i potrafi dobrze zorganizować swój czas pracy, - posiada czynne prawo jazdy kat. B, - zna i sprawnie porusza się w środowisku CAD i MS Office, - mile widziana znajomość języka angielskiego.
      StPr/21/0292
      data rozpoczęcia pracy od 09.04.2021
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN