Zamknij

Pracownik biurowy

Nr oferty: StPr/22/0007Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Przygotowanie umów oraz innych dokumentów firmowych, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 10.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Język:
    • ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
    • rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • dokładność
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 2] : dyspozycyjność [Umiejętność 1] : zdolności manualne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Wojska Polskiego 2, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Beata GOMUŁA
        Numer telefonu: 616403539
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem, monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, sumienna realizacja obowiązków służbowych. W przypadku kandydatów z orzeczeniem niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym proponowana jest umowa o pracę na czas okreslony
        StPr/22/0019
        data rozpoczęcia pracy od 18.01.2022
        wynagrodzenie od od 19,7 PLN

        - konserwacja i utrzymanie dobrego stanu technicznego różnych drobnych urządzeń i sprzętu, - bieżące naprawy i usuwanie usterek, - wszelkie czynności gospodarcze i konserwacyjne dotyczące budynku oraz nieruchomości, - serwis w zakresie prac elektrycznych
        StPr/22/0015
        data rozpoczęcia pracy od 01.02.2022
        wynagrodzenie od od 2 257,5 PLN

        Osoba na tym stanowisku: przyjmuje zgłoszenia o chorobach zakaźnych i prowadzi dochodzenie epizootyczne oraz prowadzi czynności związane ze zwalczaniem ogniska choroby zakaźnej kontroluje przestrzeganie wymaganych warunków weterynaryjnych w zakresie obrotu zwierzętami, miejsc skupu i gromadzenia zwierząt oraz schronisk dla zwierząt, przesyłki zwierząt w miejscu przeznaczenia kontroluje siedziby stada w zakresie identyfikacji i rejestracji zwierząt oraz wymogów wzajemnej zgodności planuje, organizuje i nadzoruje realizację programów monitoringowych chorób zakaźnych zwierząt obsługuje weterynaryjne systemy informatyczne prowadzi dokumentację i sprawozdawczość w zakresie zdrowia i ochrony zwierząt oraz zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
        StPr/22/0010
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        Obsługa kasy fiskalnej, dokładanie i przyjmowanie towaru. Miejsce pracy: sklep spożywczy we Wrześni ul.Kutrzeby lub ul.Słowackiego
        StPr/22/0012
        data rozpoczęcia pracy od 17.01.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Kierowca samochodu dostawczego (trasy międzynarodowe)
        StPr/22/0008
        data rozpoczęcia pracy od 12.01.2022
        wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN

        prowadzenie ewidencji księgowej, naliczanie obciążeń podatkowych, naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie deklaracji podatkowych i sprawozdań z zakresu finansów
        StPr/22/0005
        data rozpoczęcia pracy od 10.01.2022
        wynagrodzenie od od 3 800 PLN

        Przygotowanie umów oraz innych dokumentów firmowych, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
        StPr/22/0007

        zaopatrzenie placówek handlowych
        StPr/22/0003
        data rozpoczęcia pracy od 05.01.2022
        wynagrodzenie od od 1 505 PLN

        PRACA NA TERENIE całej POLSKI wykonywanie okresowych przeglądów systemu oddymiania grawitacyjnego i ppoż.; inwentaryzacja i usuwanie usterek reklamacyjnych; montaż systemów oddymiania i doświetlania Velux; przeprowadzanie szkoleń z użytkowania systemów Velux.
        StPr/21/1026
        data rozpoczęcia pracy od 27.12.2021
        wynagrodzenie od od 4 100 PLN