Zamknij

Kierowca Kat. B (1/2 etatu)

Nr oferty: StPr/22/0003Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: OGRODOWA, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: zaopatrzenie placówek handlowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 05.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Sądowa 1, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Marian Cieloszyk
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem, monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, sumienna realizacja obowiązków służbowych. W przypadku kandydatów z orzeczeniem niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym proponowana jest umowa o pracę na czas okreslony
      StPr/22/0019
      data rozpoczęcia pracy od 18.01.2022
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      - konserwacja i utrzymanie dobrego stanu technicznego różnych drobnych urządzeń i sprzętu, - bieżące naprawy i usuwanie usterek, - wszelkie czynności gospodarcze i konserwacyjne dotyczące budynku oraz nieruchomości, - serwis w zakresie prac elektrycznych
      StPr/22/0015
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2022
      wynagrodzenie od od 2 257,5 PLN

      Osoba na tym stanowisku: przyjmuje zgłoszenia o chorobach zakaźnych i prowadzi dochodzenie epizootyczne oraz prowadzi czynności związane ze zwalczaniem ogniska choroby zakaźnej kontroluje przestrzeganie wymaganych warunków weterynaryjnych w zakresie obrotu zwierzętami, miejsc skupu i gromadzenia zwierząt oraz schronisk dla zwierząt, przesyłki zwierząt w miejscu przeznaczenia kontroluje siedziby stada w zakresie identyfikacji i rejestracji zwierząt oraz wymogów wzajemnej zgodności planuje, organizuje i nadzoruje realizację programów monitoringowych chorób zakaźnych zwierząt obsługuje weterynaryjne systemy informatyczne prowadzi dokumentację i sprawozdawczość w zakresie zdrowia i ochrony zwierząt oraz zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
      StPr/22/0010
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Obsługa kasy fiskalnej, dokładanie i przyjmowanie towaru. Miejsce pracy: sklep spożywczy we Wrześni ul.Kutrzeby lub ul.Słowackiego
      StPr/22/0012
      data rozpoczęcia pracy od 17.01.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Kierowca samochodu dostawczego (trasy międzynarodowe)
      StPr/22/0008
      data rozpoczęcia pracy od 12.01.2022
      wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN

      prowadzenie ewidencji księgowej, naliczanie obciążeń podatkowych, naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie deklaracji podatkowych i sprawozdań z zakresu finansów
      StPr/22/0005
      data rozpoczęcia pracy od 10.01.2022
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      Przygotowanie umów oraz innych dokumentów firmowych, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
      StPr/22/0007

      zaopatrzenie placówek handlowych
      StPr/22/0003
      data rozpoczęcia pracy od 05.01.2022
      wynagrodzenie od od 1 505 PLN

      PRACA NA TERENIE całej POLSKI wykonywanie okresowych przeglądów systemu oddymiania grawitacyjnego i ppoż.; inwentaryzacja i usuwanie usterek reklamacyjnych; montaż systemów oddymiania i doświetlania Velux; przeprowadzanie szkoleń z użytkowania systemów Velux.
      StPr/21/1026
      data rozpoczęcia pracy od 27.12.2021
      wynagrodzenie od od 4 100 PLN