Zamknij

Pracownik ogólnobudowlany

Nr oferty: StPr/21/0968Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: STASZICA 14, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - murowanie ścian - ocieplanie budynków - wykonywanie elewacji - ustawiane rusztowań - montaż i demontaż szalunków systemowych - przygotowywanie i montaż zbrojenia - przycinanie i gięcie prętów stalowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 29.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • dobra organizacja czasu pracy
    • dokładność, obowiązkowość, zaangażowanie i inicjatywa własna
    • chęć do pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Stammar Prim S.C.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: STASZICA 14, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Michalina Janik
      Numer telefonu: 539388970
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      -prowadzenie zajęć terapeutycznych, diagnozowanie potrzeb i problemów seniorów, dokumentowanie okresowej oceny efektów terapii, udzielanie wsparcia emocjonalnego osobom starszym i ich rodzinom, udział w tworzeniu i realizacji programów mających na celu usprawnienie podopiecznych, współpraca ze specjalistami świadczącymi na rzecz osób starszych, prowadzenie dokumentacji podopiecznych. https://ops-wrzesnia.biuletyn.net/fls/bip_pliki/2021_11/BIPF5D1FD6621D0FAZ/oferta_pracy_-_terapeuta_zajeciowy.pdf
      StPr/21/0992
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Przygotowanie potraw, deserów. Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznych.
      StPr/21/0989
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2021
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      Obsługa klienta.Przygotowanie napojów zimnych i gorących. Obsługa ekspresu.
      StPr/21/0990
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      - niszczenie błędnych komponentów, -naprawa komponentów
      StPr/21/0976
      wynagrodzenie od od 3 350 PLN

      BRUKARZ
      StPr/21/0972
      data rozpoczęcia pracy od 29.11.2021
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      - murowanie ścian - ocieplanie budynków - wykonywanie elewacji - ustawiane rusztowań - montaż i demontaż szalunków systemowych - przygotowywanie i montaż zbrojenia - przycinanie i gięcie prętów stalowych
      StPr/21/0968
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      zaopatrznie placówek handlowych
      StPr/21/0967
      data rozpoczęcia pracy od 22.11.2021
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      prace budowlane prace porządkowe
      StPr/21/0934

      sprzątanie pomieszczeń szpitalnych
      StPr/21/0929
      data rozpoczęcia pracy od 08.11.2021

      pomoc przy pracach elektrycznych
      StPr/21/0900
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2021