Zamknij

Pracownik produkcyjny

Nr oferty: StPr/21/0750Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 7, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: realizacja zadań produkcyjnych na prasach lub przy drobnych pracach montażowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 do 3 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: WYMAGANIA: doświadczenie w pracy na produkcji, umiejętności manualne, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, sprawność fizyczna, sumenność, obowiązkowość, precyzja
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: JMT Jarosław Tabaka
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wojska Polskiego 7, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV prosimy przesyłać elektronicznie na adres: [email protected] pracodawca będzie kontaktował się z wybranymi kandydatami
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Aplikacje niekompletne i niespełniające wymagań niezbędnych nie będą rozpatrywane. Zakres zadań na stanowisku pracy: • prowadzenie obsługi finansowo-księgowej Urzędu obejmującej dochody i wydatki budżetu jednostki budżetowej, • sporządzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z wymogami finansów publicznych, • obsługa programu komputerowego DOSKOMP - zaangażowanie środków w zakresie wprowadzania faktur i rachunków w powiązaniu z wydziałami i referatami oraz kontrola zaangażowania środków w planie budżetowym, • obsługa programu komputerowego SIGID – księgowość budżetowa, • znajomość przepisów w zakresie podatku VAT, wystawianie faktur VAT.
    StPr/21/0798
    data rozpoczęcia pracy od 11.10.2021
    wynagrodzenie od od 3 360 PLN

    Rozładunek towaru Kontrola ilości towaru Roznoszenie towaru Wysyłka towaru
    StPr/21/0694
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    realizacja zadań produkcyjnych na prasach lub przy drobnych pracach montażowych
    StPr/21/0750
    data rozpoczęcia pracy od 10.09.2021
    wynagrodzenie od od 3 000 do 3 400 PLN

    kwalifikacja i księgowanie faktur zakupu, sprzedaży, prowadzenie dodatkowej ewidencji księgowej (w tym naliczanie amortyzacji, księgowanie wynagrodzeń itp.), rozliczanie rozrachunków, kontrola sald, przygotowanie zestawień finansowo-księgowych w celu naliczenia podatków, obsługa płatności,
    StPr/21/0726
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    - obsługa korespondencji w dziale - segregowanie dokumentacji z korespondencji przychodzącej i wychodzącej - prowadzenie korespondencji z dłużnikami, sądami, komornikami - przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej w procesie windykacji - obsługa wpłat oraz opłat sądowych i egzekucyjnych - przygotowywanie pism i wniosków do organów egzekucyjnych - pomoc w prowadzeniu i organizacji procesu windykacji - wsparcie w pozostałych czynnościach Działu
    StPr/21/0728
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    ZADANIA: - sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych na terenie i w obrębie sklepu - dbanie o ogólny porządek WYMAGANIA: - orzeczenie o niepełnosprawności - dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym - ważne badania sanitarne - chęć do pracy - umiejętność organizacji pracy własnej - zmysł techniczny - uczciwość i odpowiedzialność
    StPr/21/0714
    data rozpoczęcia pracy od 30.08.2021
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    SPRZĄTANIE POKOI HOTELOWYCH
    StPr/21/0716
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2021
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Komputery, sieci komputerowe, alarmy itp. OFERUJEMY: - pracę w mlodym zespole, - szkolenia - rozwój zawodowy.
    StPr/21/0713
    wynagrodzenie od od 4 150 PLN

    • Rozładunek i załadunek towarów • Kompletacja • Kontrola jakości rozładowywanego i ładowanego towaru • Obsługa wózka widłowego – warunek konieczny • Dbałość o porządek w magazynie i na przyległym terenie • Podstawowa obsługa komputera i urządzeń biurowych • Ciągła kontrola i sprawdzanie stanów magazynowych • Przeprowadzanie inwentur
    StPr/21/0685
    data rozpoczęcia pracy od 16.08.2021
    wynagrodzenie od od 3 700 PLN

    -montaż urządzeń chłodniczych i cieplnych (np. klimatyzacje)
    StPr/21/0679
    data rozpoczęcia pracy od 13.08.2021