Zamknij
Aplikacje niekompletne i niespełniające wymagań niezbędnych nie będą rozpatrywane. Zakres zadań na stanowisku pracy: • prowadzenie obsługi finansowo-księgowej Urzędu obejmującej dochody i wydatki budżetu jednostki budżetowej, • sporządzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z wymogami finansów publicznych, • obsługa programu komputerowego DOSKOMP - zaangażowanie środków w zakresie wprowadzania faktur i rachunków w powiązaniu z wydziałami i referatami oraz kontrola zaangażowania środków w planie budżetowym, • obsługa programu komputerowego SIGID – księgowość budżetowa, • znajomość przepisów w zakresie podatku VAT, wystawianie faktur VAT.
StPr/21/0798
data rozpoczęcia pracy od 11.10.2021
wynagrodzenie od od 3 360 PLN

Rozładunek towaru Kontrola ilości towaru Roznoszenie towaru Wysyłka towaru
StPr/21/0694
wynagrodzenie od 1 489 PLN

realizacja zadań produkcyjnych na prasach lub przy drobnych pracach montażowych
StPr/21/0750
data rozpoczęcia pracy od 10.09.2021
wynagrodzenie od od 3 000 do 3 400 PLN

kwalifikacja i księgowanie faktur zakupu, sprzedaży, prowadzenie dodatkowej ewidencji księgowej (w tym naliczanie amortyzacji, księgowanie wynagrodzeń itp.), rozliczanie rozrachunków, kontrola sald, przygotowanie zestawień finansowo-księgowych w celu naliczenia podatków, obsługa płatności,
StPr/21/0726
data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021
wynagrodzenie od od 2 800 PLN

- obsługa korespondencji w dziale - segregowanie dokumentacji z korespondencji przychodzącej i wychodzącej - prowadzenie korespondencji z dłużnikami, sądami, komornikami - przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej w procesie windykacji - obsługa wpłat oraz opłat sądowych i egzekucyjnych - przygotowywanie pism i wniosków do organów egzekucyjnych - pomoc w prowadzeniu i organizacji procesu windykacji - wsparcie w pozostałych czynnościach Działu
StPr/21/0728
wynagrodzenie od od 3 000 PLN

ZADANIA: - sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych na terenie i w obrębie sklepu - dbanie o ogólny porządek WYMAGANIA: - orzeczenie o niepełnosprawności - dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym - ważne badania sanitarne - chęć do pracy - umiejętność organizacji pracy własnej - zmysł techniczny - uczciwość i odpowiedzialność
StPr/21/0714
data rozpoczęcia pracy od 30.08.2021
wynagrodzenie od od 1 400 PLN

SPRZĄTANIE POKOI HOTELOWYCH
StPr/21/0716
data rozpoczęcia pracy od 01.09.2021
wynagrodzenie od od 3 200 PLN

Komputery, sieci komputerowe, alarmy itp. OFERUJEMY: - pracę w mlodym zespole, - szkolenia - rozwój zawodowy.
StPr/21/0713
wynagrodzenie od od 4 150 PLN

• Rozładunek i załadunek towarów • Kompletacja • Kontrola jakości rozładowywanego i ładowanego towaru • Obsługa wózka widłowego – warunek konieczny • Dbałość o porządek w magazynie i na przyległym terenie • Podstawowa obsługa komputera i urządzeń biurowych • Ciągła kontrola i sprawdzanie stanów magazynowych • Przeprowadzanie inwentur
StPr/21/0685
data rozpoczęcia pracy od 16.08.2021
wynagrodzenie od od 3 700 PLN

-montaż urządzeń chłodniczych i cieplnych (np. klimatyzacje)
StPr/21/0679
data rozpoczęcia pracy od 13.08.2021