Zamknij

Instalator klimatyzacji, pomocnik instalatora

Nr oferty: StPr/21/0679Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Witkowska 4A/5, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: -montaż urządzeń chłodniczych i cieplnych (np. klimatyzacje)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.08.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: możloiwość przyuczenia, wymagane: umiejętność obsługi podstawowych elektronadzędzi, niekaralność, dyspozycyjność, uczciwość, możliwośc pracy na wyzokościach, mile widziane prawo jazdy kat. B
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KLIMA-MUSIC Tomasz Bajka
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Witkowska 4A/5, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Tomasz Bajka
    Numer telefonu: 511596785
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    ewidencja dokumentów księgowo-finansowych, rozrachunki i rozliczenia, kalkulacje podatkowe, przygotowywanie sprawozdań i wniosków, kontrola nad dokumentacją księgową
    StPr/21/0905
    data rozpoczęcia pracy od 02.11.2021
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    analizowanie dokumentacji technicznej wyrobu do wykonania obróbki na tokarce/frezarce sterowanej numerycznie; • dobieranie uchwytów, oprawek i narzędzi skrawających do obróbki; • ustalanie parametrów technologicznych obróbki; • dobieranie i przygotowywanie surowca do obróbki; • przygotowywanie obrabiarki do realizacji procesu technologicznego; • wczytywanie lub wpisywanie programu obróbkowego do sterownika obrabiarki; • uruchamianie programu obróbki i wykonywanie testowej partii próbnej lub pojedynczego wyrobu; • kontrolowanie jakości wykonanego wyrobu i weryfikacja jego zgodności z dokumentacją technologiczną; • nadzorowanie pracy obrabiarki i przebiegu procesu produkcyjnego;
    StPr/21/0901
    data rozpoczęcia pracy od 29.10.2021
    wynagrodzenie od od 23 PLN

    - prowadzenie rekrutacji pracowników - koordynowanie pracy zatrudnionych pracowników - prowadzenie kompleksowej obsługi administracyjnej i dokumentacji personalnej pracowników
    StPr/21/0903
    data rozpoczęcia pracy od 25.10.2021
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    StPr/21/0904

    Zgodnie z przepisami z zakresu geodezji i kartografii przypisanymi geodecie powiatowemu. SZCZEGÓŁY OFERTY strona BIP https://www.wrzesnia.powiat.pl/1351,pazdziernik-2021?tresc=20069
    StPr/21/0892
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN

    Przygotowanie umów oraz innych dokumentów firmowych, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
    StPr/21/0891
    data rozpoczęcia pracy od 26.10.2021

    1) utrzymywanie nawierzchni dróg, chodników, drogowych obiektów inżynierskich, urządzeń zabezpieczających ruch i innych urządzeń związanych z drogą, w szczególności: - wykonywanie remontów cząstkowych jezdni emulsją i grysami, - wykonywanie remontów cząstkowych chodników, - demontaż, montaż i naprawa poręczy, barier, znaków drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, - sprzątanie pasa drogowego, - koszenie trawy w pasie drogowym, 2) utrzymywanie zieleni przydrożnej, w szczególności: - karczowanie, wycinanie i podcinanie krzewów rosnących w pasie drogowym, - wycinanie odrostów drzew i krzewów, 3) wykonywanie robót interwencyjnych, utrzymaniowych i zabezpieczających, 4) przygotowywanie infrastruktury drogowej dla potrzeb obronnych, 5) obsługa remontera drogowego, 6) wykonywanie doraźnych napraw powierzonego sprzętu.
    StPr/21/0894
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    strzyżenie, mycie głowy, pielęgnacja, oóglna pielęgnacja włosów i brody
    StPr/21/0896
    data rozpoczęcia pracy od 20.10.2021

    OBSŁUGA SZLIFIERKI, WIERTARKI PRACA PRZY MASZYNACH DO OBRÓBKI ELEMENTÓW ŻELIWNYCH OGÓLNE PRACE MAGAZYNOWE I PORZĄDKOWE
    StPr/21/0890
    data rozpoczęcia pracy od 03.01.2022

    Malowanie, szpachlowanie, gruntowanie. Wylewki samopoziomujące. Montaż i czyszczenie wykładzin. PRACA WE WRZEŚNI LUB OKOLICE WRZEŚNI.
    StPr/21/0886
    data rozpoczęcia pracy od 18.10.2021
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN