Zamknij

malarz szpachlarz Dop.St.Pr. (3)

Nr oferty: StPr/21/0123Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: ŚWIĘTOKRZYSKA 23, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: malowanie, szpachlowanie, prace budowlane
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.02.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PPHU "BUDAR" DARIUSZ PEDRYCZ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: ŚWIĘTOKRZYSKA 23, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Dariusz Pedrycz
    Numer telefonu: 602650940
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    wyrób i wypiek produktów cukierniczych
    StPr/21/0321
    data rozpoczęcia pracy od 20.04.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    pomoc przy wyrobie produktów piekarniczych
    StPr/21/0322

    - prowadzenie rekrutacji pracowników - koordynowanie pracy zatrudnionych pracowników - prowadzenie kompleksowej obsługi administracyjnej i dokumentacji personalnej pracowników
    StPr/21/0314
    data rozpoczęcia pracy od 03.05.2021
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    StPr/21/0315

    przygotowywanie umów oraz innych dokumentów firmowych, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
    StPr/21/0316
    data rozpoczęcia pracy od 26.04.2021

    MASZYNOWE CZYSZCZENIE POWIERZCHNI, GOSPODARKA ODPADAMI
    StPr/21/0307
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2021
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    sortowanie - puszek aluminiowych
    StPr/21/0311
    data rozpoczęcia pracy od 16.04.2021
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    -dozór powierzonego mienia, -rejestr zdarzeń, obchody i obserwacja terenu -prowadzenie ewidencji ruchu pieszych oraz pojazdów
    StPr/21/0301
    data rozpoczęcia pracy od 14.04.2021

    Miejsce wykonywania pracy zgodne z miejscem zlecenia otrzymanym przez pracodawcę. Rozładunek i załadunek materiałów, montaż blachy trapezowej, montaż konstrukcji stalowej.
    StPr/21/0291

    Poszukujemy osoby, która: - jest absolwentem studiów technicznych – kierunek budownictwo, bądź jest w trakcie ich realizacji, - będzie uczestniczyć w spotkaniach z Inwestorami i podwykonawcami, ustalając warunki współpracy, - posiada wiedzę na temat kalkulacji kosztów robót budowlanych, - będzie zajmować się przygotowywaniem dokumentacji projektowej oraz nadzorowaniem budżetu budowy, - będzie uczestniczyć w organizowaniu i nadzorowaniu przebiegu procesów inwestycyjnych, - jest komunikatywna, dokładna, sumienna i potrafi dobrze zorganizować swój czas pracy, - posiada czynne prawo jazdy kat. B, - zna i sprawnie porusza się w środowisku CAD i MS Office, - mile widziana znajomość języka angielskiego.
    StPr/21/0292
    data rozpoczęcia pracy od 09.04.2021
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN