Zamknij

Magazynier

Nr oferty: StPr/21/0445Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: KOŚCIUSZKI 14, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Prawidłowy obrót towaru w magazynie, Przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
    • magazynier z obsługą wózków jezdniowych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Meramont Spółka Akcyjna
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: KOŚCIUSZKI 14, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Jakub Sypniewski
      Numer telefonu: 505384771
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Prowadzenie pośrednictwa pracy, w tym w szczególności: 1)udzielanie pomocy bezrobotnym i poszukującym pracy w uzyskaniu odpowiedniego zatrudnienia, 2)podejmowanie i utrzymywanie kontaktu z pracodawcami, 3)przyjmowanie i pozyskiwanie ofert pracy, w tym bieżąca kontrola ich realizacji oraz organizowanie na prośbę pracodawców giełd pracy czy targów pracy oraz dokumentowanie ich organizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami, 4)znajomość lokalnego rynku pracy i informowanie bezrobotnych, poszukujących pracy oraz pracodawców o aktualnej sytuacji i przewidywanych zmianach na lokalnym rynku pracy, 5)współdziałanie z powiatowymi urzędami pracy w zakresie wymiany informacji o możliwościach uzyskania zatrudnienia na terenie ich działania.-------------------------------Warunki pracy na danym stanowisku: 1.Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. 2.Praca jednozmianowa w poniedziałki w godz. 800 1600, od wtorku do piątku w godz. 700 - 1500 w podstawowym systemie czasu pracy. 3.Liczne kontakty wewnętrzne i zewnętrzne. 4.Główna część pracy wykonywana jest na terenie jednostki praca biurowa. Stanowisko pracy związane z użytkowaniem sprzętu biurowego: komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów. 5.Stanowisko pracy związane jest z pracą przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. 6.Bezpieczne warunki pracy, w budynku nie występują uciążliwe czy szkodliwe warunki pracy. Budynek nie jest wyposażony w windę, co uniemożliwia poruszanie się wózkiem inwalidzkim między piętrami.
      StPr/21/0508
      data rozpoczęcia pracy od 02.08.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Sprzedawca w branży spożywczej
      StPr/21/0503
      data rozpoczęcia pracy od 15.06.2021

      StPr/21/0504

      SPRZĄTANIE POKOI HOTELOWYCH
      StPr/21/0497
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      Zarządzanie całokształtem działalności Muzeum i reprezentowanie Muzeum na zewnątrz -------------------------- OFERTA SZCZEGÓŁOWO OPUBLIKOWANA NA BIP: https://bip.wrzesnia.pl/?bip=2&cid=272&id=8026
      StPr/21/0499
      data rozpoczęcia pracy od 03.01.2022
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Pozostali pracownicy obsługi biurowej- staż FP
      StPr/21/0496
      data rozpoczęcia pracy od 21.06.2021
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      StPr/21/0474

      Obsługa maszyn, które są częścią linii produkcyjnej. Obsługa procesu wytłaczania. Przygotowaniesurowców do produkcji Czyszczenie urządzeń
      StPr/21/0478
      data rozpoczęcia pracy od 10.06.2021
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      -obsługa maszyny pakującej
      StPr/21/0465
      data rozpoczęcia pracy od 09.06.2021
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      zaopatrzenie placówek handlowych
      StPr/21/0458
      data rozpoczęcia pracy od 07.06.2021
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN