Lakiernik - mechanik (doposażenie st.pracy) uzupełnienie (2)

Miejsce pracy: Zielonogórska 7, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - renowacja powierzchni nadwozi - naprawy lakiernicze - obsługa techniczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MIROSŁAW OWCZARZAK P.U.H. MIR-POL
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 2, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Wojciech Mikołajczak
    Numer telefonu: 616403558
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV + skierowanie
    -praca socjalna, sporządzanie wywiadów środowiskowych, realizacja procedury "Niebieskie karty", analiza i ocena zjawisk, które powodująapotrzebowanie na świadczenia z pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń, udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Szczegółowe informacje pod linkiem: https://ops.wrzesnia.pl/wp-content/uploads/2024/04/Ogloszenie-Dyrektora-Osrodka-Pomocy-Spolecznej-we-Wrzesni-2024.pdf
    StPr/24/0211
    wynagrodzenie od od 4 350 PLN

    przezwajanie silników, montaż, demontaż
    StPr/24/0196
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    sprzątanie pokoi hotelowych, obsługa maszyny, mycie okien
    StPr/24/0188
    wynagrodzenie od od 4 600 PLN

    Aplikacje niekompletne i niespełniające wymagań niezbędnych nie będą rozpatrywane. Zakres zadań na stanowisku pracy: • prowadzenie spraw z zakresu finansów publicznych związanych z funduszem sołeckim oraz obsługą sołectw Gminy Września (w tym praca w terenie), • nadzór nad infrastrukturą komunalną na terenie wiejskim oraz działalnością sołectw Gminy Września.
    StPr/24/0176
    wynagrodzenie od od 5 200 PLN

    prace budowlane i wykończeniowe
    StPr/24/0152
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    pomoc w realizacji pracy dekarza i cieśli
    StPr/24/0143

    wykonywanie więźby dachowej
    StPr/24/0142

    realizacja zleceń polegających na wykonywniu poszyć dachowych
    StPr/24/0141

    nauczyciel przedszkola
    StPr/24/0137
    wynagrodzenie od od 4 500 do 5 000 PLN

    utrzymanie czystości na terenie obiektu
    StPr/24/0122