Zamknij

operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Działkowców 12, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: -załadunek, -rozładunek, -praca przy linii produkcyjnej, - podwożenie i odbiór komponentów
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 12.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 368 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Oferta tylko dla osób posiadających ważny dokument UDT do obsługi wózka widłowego. Mile widziane doświadczenie.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MANPOWER Group Sp z o.o.
      Adres: PROSTA 68, 00-838 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Lidia Kucia
      Numer telefonu: 692198174
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV+ dokument uprawnień UDT
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      -praca socjalna, sporządzanie wywiadów środowiskowych, realizacja procedury "Niebieskie karty", analiza i ocena zjawisk, które powodująapotrzebowanie na świadczenia z pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń, udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Szczegółowe informacje pod linkiem: https://ops.wrzesnia.pl/wp-content/uploads/2024/04/Ogloszenie-Dyrektora-Osrodka-Pomocy-Spolecznej-we-Wrzesni-2024.pdf
      StPr/24/0211
      wynagrodzenie od od 4 350 PLN

      przezwajanie silników, montaż, demontaż
      StPr/24/0196
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      sprzątanie pokoi hotelowych, obsługa maszyny, mycie okien
      StPr/24/0188
      wynagrodzenie od od 4 600 PLN

      Aplikacje niekompletne i niespełniające wymagań niezbędnych nie będą rozpatrywane. Zakres zadań na stanowisku pracy: • prowadzenie spraw z zakresu finansów publicznych związanych z funduszem sołeckim oraz obsługą sołectw Gminy Września (w tym praca w terenie), • nadzór nad infrastrukturą komunalną na terenie wiejskim oraz działalnością sołectw Gminy Września.
      StPr/24/0176
      wynagrodzenie od od 5 200 PLN

      prace budowlane i wykończeniowe
      StPr/24/0152
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      pomoc w realizacji pracy dekarza i cieśli
      StPr/24/0143

      wykonywanie więźby dachowej
      StPr/24/0142

      realizacja zleceń polegających na wykonywniu poszyć dachowych
      StPr/24/0141

      nauczyciel przedszkola
      StPr/24/0137
      wynagrodzenie od od 4 500 do 5 000 PLN

      utrzymanie czystości na terenie obiektu
      StPr/24/0122