Zamknij

Instalator

Nr oferty: StPr/22/0946Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Miłosławska 16, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: -prace instalacyjne; -montaż instalacji teletechnicznych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania:
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziana osoba w trakcie studiów zaocznych. Brak wymaganego doświadczenia.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: SPEEDTECH Łukasz Szybko
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Miłosławska 16, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Łukasz Szybko
    Numer telefonu: 727560762
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    Zakres zadań na stanowisku pracy: • sporządzanie umów najmu oraz prowadzenie spraw związanych z przedłużaniem umów najmu socjalnego lokalu, • prowadzenie spraw związanych ze wskazywaniem przez gminę tymczasowych pomieszczeń na rzecz osób eksmitowanych, • prowadzenie spraw związanych z pobieraniem przez gminę kaucji na zabezpieczenie należności wynajmującego, • obsługa Komisji Mieszkaniowej działającej przy Burmistrzu Miasta i Gminy Września, • prowadzenie spraw związanych ze zmianami lokali, • udział w przeprowadzanych wizjach lokalnych i komisyjnych oględzinach lokali mieszkalnych. Aplikacje niekompletne i niespełniające wymagań niezbędnych nie będą rozpatrywane.
    StPr/22/0968
    data rozpoczęcia pracy od 02.01.2023
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    Prowadzenie ksiąg handlowych i księgowości uproszczonej, naliczanie podatków.
    StPr/22/0972
    data rozpoczęcia pracy od 30.11.2022
    wynagrodzenie od od 4 000 do 6 500 PLN

    -prowadzenie zajęć z seniorami; -diagnozowanie potrzeb i problemów seniorów; udział w tworzeniu i realizacji programów; -współpraca ze specjalistami świadczącymi usługi na rzecz osób starszych; -prowadzenie dokumentacji podopiecznych; -udzielanie wsparcia emocjonalnego osobom starszym i ich rodzinom.
    StPr/22/0964
    data rozpoczęcia pracy od 01.01.2023
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    -prace instalacyjne; -montaż instalacji teletechnicznych.
    StPr/22/0946
    data rozpoczęcia pracy od 14.11.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Zabiegi i ćwiczenia fizjoterapeutyczne w domu pacjenta.
    StPr/22/0846
    data rozpoczęcia pracy od 20.09.2022
    wynagrodzenie od od 45 PLN

    telefoniczna obsluga klienta UWAGA !!!!! Godziny pracy: poniedziałek - czwartek od 12.00 do 20.00 piątek od 08.00 do 16.00
    StPr/22/0788
    data rozpoczęcia pracy od 29.08.2022
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    WYRÓB I WYPIEKI PRODUKTÓW CUKIERNICZYCH
    StPr/22/0657
    data rozpoczęcia pracy od 11.07.2022

    wykonywanie poleceń właściciela na placu budowy
    StPr/22/0039
    data rozpoczęcia pracy od 28.01.2022