Zamknij

PRACOWNIK BUDOWLANY- 1/2 lub cały etat

Nr oferty: StPr/22/0635Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Malowanie i przygotowanie pomieszczeń do remontu Możliwość pracy na 1/2 etatu lub na umowę zlecenie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 30.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 21 do 23 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką tygodniową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: AURA Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Fabryczna 44, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Włodzimierz Sobański
    Numer telefonu: 602268497
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: KONTAKT TELEFONICZNY
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Zadania: • obsługa klientów przy ladzie mięsnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • dbanie o czystość w miejscu pracy Wymagania: • dyspozycyjność • zaangażowanie • aktualna książeczka sanepidowska lub zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych • podstawowa znajomość elementów mięsa
    StPr/22/0713
    data rozpoczęcia pracy od 16.08.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Zadania: • obsługa Klienta na sali sprzedaży • obsługa kasy fiskalnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • prace porządkowe Wymagania: • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym • ważne badania sanitarne
    StPr/22/0712

    Samodzielna obsługa oraz kontrola nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych, współpraca z firmami zewnętrznymi, świadczącymi usługi na rzecz zarządzanych nieruchomości, obsługa i prowadzenie zebrań Wspólnot Mieszkaniowych, kontrola terminowości i jakości wykonywanych sług w obiekcie
    StPr/22/0698
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    obsługa niwelatora, umiejętność samodzielnej organizacji pracy, znajomość zagadnień w zawodzie brukarz,
    StPr/22/0685
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2022
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    elektromonter napędów bram, szlabanów, automatyki
    StPr/22/0681
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    -instalacje pomp ciepła, -instalacje c.w.u, -instalacje PEX,PP,PRESS, Miedź, -intalacje klimatyzacji.
    StPr/22/0669
    data rozpoczęcia pracy od 14.07.2022

    obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towarów oraz przygotowanie ich do sprzedaży i wyeksponowania
    StPr/22/0656
    data rozpoczęcia pracy od 11.07.2022

    WYRÓB I WYPIEKI PRODUKTÓW CUKIERNICZYCH
    StPr/22/0657

    obsługa maszyn czyszczących,prace gospodarcze
    StPr/22/0653
    data rozpoczęcia pracy od 18.07.2022

    obsługa maszyny czyszczącej,sprzątanie pomieszczeń socjalnych
    StPr/22/0652