Zamknij

Pracownik ochrony fizycznej

Nr oferty: StPr/22/0567Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: ochrona obiektu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 21.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: HUMAN HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: ALEJE JEROZOLIMSKIE 151/4U, 02-326 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowi
    Osoba do kontaktu: Agnieszka Koga
    Numer telefonu: 661079023
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Godziny pracy: poniedzałek: 15.00-19.00 od wtorku do piątku: 14.00-18.00 CV prosimy przesyłać elektronicznie na adres: [email protected]
    StPr/22/0575
    data rozpoczęcia pracy od 22.06.2022
    wynagrodzenie od od 1 550 PLN

    ochrona obiektu
    StPr/22/0567
    data rozpoczęcia pracy od 21.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    rozwożenie pracownikow na tereny budowy
    StPr/22/0479
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Praca na terenie całej Polski. -wykjonywanie okresopwych przeglądów systemu oddymiania grawitacyjnego i ppoż; - inwentaryzacja i usuwanie usterek reklamacyjnych; -montaż systemów oddymiania i doświetlania Velux; -
    StPr/22/0558
    data rozpoczęcia pracy od 14.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 900 do 5 500 PLN

    Wznoszenie ścian,zbrojenie,docieplanie,tynkowanie
    StPr/22/0438
    data rozpoczęcia pracy od 31.05.2022
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    - Utrzymaie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku, - W okresie letnim pielęgnacja zieleni a w okresie zimowym odśnieżanie i dbanie o właściwy stan nawierzchni komunikacyjnych, - Obsługa maszyn czyszczących powierzchnie płaskie w zakładzie.
    StPr/22/0513
    data rozpoczęcia pracy od 27.05.2022

    - Skanowanie i szykowanie towarów na wysyłkę i rozładunek produktów, - Wykonywanie pracy w cyklu produkcyjnym i magazynowym, w zakresie produkcji surowców i wyrobów oraz kompletowaniu i dostarczaniu surowca do procesu produkcyjnego, składowaniu surowców i produktów gotowych na magazynie
    StPr/22/0515

    SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH ORAZ SOCJALNYCH
    StPr/22/0447
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    - murowanie ścian, - ocieplanie budynków, - wykonywanie elewacji, - ustawianie rusztować, - montaż i demontaż szalunków systemowych, - przygotowanie i montaż zbrojenia, - przycinanie i gięcie prętów stalowych
    StPr/22/0430
    data rozpoczęcia pracy od 16.05.2022

    - Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych, - Kontrola i uzgadnianie kont księgowych, - Przygotowywanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa), sprawozdań do GUS, - Sporządzanie deklaracji finansowych, deklaracji CIT, VAT, - Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji, - Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Przychodów dla ryczałtu.
    StPr/22/0428