Zamknij
REKLAMA

„Metamorfozy z Modeo” w imprezowych klimatach

11:06, 16.07.2021 | J.G
Skomentuj
REKLAMA

Rozpoczynamy portalowy cykl „Metamorfozy z Modeo”. Co miesiąc będziemy prezentować jak nasze Czytelniczki zmieniają się pod okiem stylistek.

Akcja „Metamorfozy z Modeo” trwa od 2019 roku. Co miesiąc wraz z salonem mody Metamorfozy Modeo (ul. Sienkiewicza 8) wybieramy Czytelniczkę, która pod okiem stylistek zyskuje nowy look. Uczestniczka ma dobieraną fryzurę, makijaż i stylizację. Wszystko całkowicie bezpłatnie. Dodatkowo bohaterka akcji otrzymuje w prezencie wybraną kreację.

Efekty metamorfoz prezentowaliśmy dotychczas na łamach „Wiadomości Wrzesińskich”, a od dziś także na portalu Wrzesnia.info.pl.

Żeby zgłosić się do „Metamorfoz z Modeo”, wystarczy napisać komentarz pod postem zapowiadającym kolejną edycję. Śledźcie facebookowy profil Wrzesnia.info.pl! Już niedługo będziemy szukać sierpniowej bohaterki.

Tymczasem 10 lipca przemianę z Modeo przeszła 34-letnia Małgorzata Wojtaszek z Wrześni – pracująca mama, która w modzie ceni wygodę, prostotę i klasyczną elegancję. Niespodziewanie jej serce podbiła pulsująca kolorami sukienka.

– Akurat szukałam stroju na „osiemnastkę” chrześniaka. Zobaczyłam ogłoszenie na profilu „Wiadomości Wrzesińskich” i stwierdziłam, że spróbuję. Tym bardziej, że lipcowa metamorfoza przypadała akurat w dniu imprezy. Wysłałam zgłoszenie i udało się. Jestem gotowa! – cieszyła się pani Małgosia.

Makijaż wykonany przez Martę Nowakowską pokreślił piękne oczy lipcowej bohaterki, a nowa fryzura odsłaniająca czoło uwypukliła regularne rysy jej twarzy.

Stylizacje były zaskoczeniem dla pani Małgosi. Przyznała, że sama nie zwróciłaby uwagi na zaproponowane sukienki, ale w każdej czuła się świetnie.

– Zależało nam, żeby wydobyć młodzieńczy look, który jest w pani Małgosi. Wybrałam lekkie, zwiewne stylizacje, które podkreślą zgrabne nogi naszej bohaterki. Chodziło o sukienkę, która nie tylko będzie wykorzystana na jedną imprezę, ale posłuży pani Małgosi przez lata – tłumaczy Olga Okińczyc, właścicielka salonu Metamorfozy Modeo.

Uczestniczka ostatecznie wybrała kolorową sukienkę z wiskozy.

– Idealnie podkreśla urodę pani Małgosi i jest bardzo energetyczna – chwaliła wybór Olga Okińczyc.

Pani Małgosia będzie wspominać swoją metamorfozę bardzo miło.

– Superprzeżycie, bardzo miła atmosfera. Polecam wszystkim paniom – podsumowała z uśmiechem.

Więcej zdjęć w galerii poniżej!

 

 

(J.G)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

SharkShark

3 1

To teraz zamiast WW mamy „Pudelka Wrzesińskiego”. 🤣 19:44, 16.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WiśniakWiśniak

3 0

Z polityką nie wychodzi to zmiana kursu. Teraz będą moda i ploteczki 🤣 A w ploteczkach, jakżeby inaczej Kasia, córka "sławnego" taty 🤣 19:55, 16.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

J.GJ.G

2 0

Tak, będą. Są lepsze niż polityka 21:36, 16.07.2021


NoNo

4 0

teraz z grzywką lepiej. 20:23, 16.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WiśniakWiśniak

2 0

No i takich odpowiedzi oczekuje redakcja 🤣 20:56, 16.07.2021


wiecznie_wkurzonywiecznie_wkurzony

0 0

Nie chcę odnosić się do metamorfozy tej pani , nie znam ,nic do niej nie mam . Ale wyobraźcie sobie ten szok jak rano po imprezie budzicie się a tuż obok inna! partnerka niż kładła się wieczorem . Bez makijażu i wszystkich zaczarowanych dodatków. 14:27, 17.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%