Zamknij

„Cudowna terapia” w WOK-u. Spektakl, który leczy śmiechem

15.36, 16.09.2022 J.G.
Skomentuj
REKLAMA

9 października o 17.00 w WOK-u będzie można zobaczyć komedię teatralną „Cudowna terapia”. Bilety są już dostępne, a my wraz z organizatorami przygotowaliśmy małą niespodziankę dla naszych Czytelników. 

„Cudowna terapia” to doskonała  komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, który są, byli lub planują być w związku. 

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację. Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Czy specjalista znajdzie sposób? - czytamy w zapowiedzi spektaklu. 

W rolach pary i ich terapeuty wystąpią Dominika Ostałowska, Artur Pontek i Darek Kordek. 

Bilety można kupować w kasie WOK-u oraz na stronie kupbilecik.pl. 

Dla naszych Czytelników mamy wyjątkową niespodziankę dwie podwójne wejściówki na spektakl. Aby je otrzymać wystarczy podać krótki przepis na udany związek. Spośród przesłanych odpowiedzi wybierzemy dwie najfajniejsze i najdowcipniejsze. Ich autorzy otrzymają bilety. 

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres [email protected] w treści podając swoje dane kontaktowe. 

Fot. Facebook/ Cudowna Terapia

(J.G.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%