Zamknij
REKLAMA

Podróz po mapie Polski z żubrzą rodzinką i Bajanką

13:35, 02.08.2022 | ML
Skomentuj
REKLAMA

Ulubiona Bajanka powróciła na deski sceny Wrzesińskiego Ośrodka Kultury. W dwie minuty rozdane zostały wszystkie wejściówki.

Spotkanie z cyklu „Wakacyjne wtorki z WOK” należało tym razem do żubra Pompika i Bajanki. Ćwicząc groźne miny z Pompikiem i tropiąc zwierzynę z Polinką milusińscy próbowali odwróć świat do góry nogami. Żubrza rodzinka była przewodnikiem dzieciaków po Polsce i wspólnie odkrywały tajemnice parków narodowych i krain geograficznych.

Na portalu facebookowym Bajanki, pod  selfie ze sceny z widownią w tle, możemy przeczytać wpis:

„Wrzesiński Ośrodek Kultury ma moc przyciągania. Te miejsca za mną były wypełnione wspaniałą publicznością. Wszystkie 360. Dowiedziałam się, że bilety były wydawane od 8:00. O 8:02 już żadnego nie było. Ktoś się przyznał, że czekał od 7:00. Miałam gości z Poznania. Jesteście niesamowici! Tyle dobroci. Dziękuję Wam!Za tydzień będę u Was po raz ostatni w te wakacje. Odwiedzę Wrześnię z Olem i Awą. Czuję, że nie będę sama. Muszę przygotować coś ekstra” - zapowiada animatorka.

Spotkanie odbędzie się 9.07.2022r. o godzinie 10.00. Przypomnijmy tylko, że darmowe wejściówki rozdawane są w dniu występu od godz. 8.00 w sekretariacie WOK-u. Opiekunowie grup zorganizowanych mogą pobrać maksymalnie 30 wejściówek.

(ML)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%