Zamknij
REKLAMA

Razem dla Tymka. Koncert dla małego mieszkańca Słupcy

23:15, 09.01.2022 | J.G.
Skomentuj
REKLAMA

23 stycznia o 16.00 w WOK-u odbędzie się koncert charytatywny dla Tymka Kamińskiego ze Słupcy.

Tymek dzień przed koncertem skończy trzy miesiące. Krótko po narodzinach zdiagnozowano u niego SMA, chorobę, która powoduje obumieranie mięśni. Szansą jest niezwykle kosztowna terapia genowa. Za lek trzeba zapłacić aż 9,5 mln zł!

Od ponad miesiąca trwa zbiórka dla Tymka. Razem z małym mieszkańcem Słupcy walczy cała Polska. W krótkim czasie uzbierano dla niego ponad 2 mln zł. Każda złotówka zbliża do celu. 

Wrzesiński koncert to szansa, żeby pomóc chłopcu. Warto zainteresować się wydarzeniem, tym bardziej, że zapowiada się prawdziwa muzyczna uczta. Zagrają i zaśpiewają: Iga Iglewska, Izabela Metler, Izabela Górska, Re Violin, Barbara Parzęczewska, Izabela Zalewska, Maciej Lutowski i Grzegorz Adamski.

Będą też licytacje obrazów, voucherów i upominków.

Wejściówki dostępne będą w WOK-u od 12 stycznia. 

Ze względu na przepisy sanitarne liczba miejsc na widowni jest ograniczona. WOK będzie jednak transmitował wydarzenie na Facebooku. 

Organizatorzy, czyli grupa "Tymek kontra SMA" oraz Beata Jankowiak i Anna Waszak, utworzyli specjalną skarbonkę, na którą już można wpłacać datki. Dostępna jest ona: TU. 

Wpłaty trafią na zbiórkę główną Tymka: TUTAJ.

Osoby i firmy,  które chciałby przekazać przedmioty i vouchery na licytację proszone są o kontakt na Facebooku z Beatą Jankowiak.

Fot. Michał Majewski, Kurier Słupecki

(J.G.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%