Zamknij

Kolizja imprez na rynku. Czego możemy się spodziewać 6 sierpnia?

10:25, 23.07.2021 | W.K
Skomentuj
REKLAMA

Latem w mieście dużo się dzieje. Atrakcji jest tyle, że wydarzenia się ze sobą pokrywają i pozostawiają wrześnian w niepewności. Piątki z Jazzem pod znakiem zapytania.

Na łamach „WW" publikujemy w wakacje kalendaria na miesiące wakacyjne. Rubryka „Co? Gdzie? Kiedy?", w której zebraliśmy atrakcje lipcowe ukazała się drukiem 9 lipca, spis wydarzeń sierpniowych zostanie natomiast wydany już w kolejnym numerze, 30 lipca.

Różnego rodzaju koncertów, spotkań, zajęć dla dzieci i innych wydarzeń jest w powiecie naprawdę sporo. Dzięki staraniom i zaangażowaniu organizatorów, mimo pandemii i ograniczeń związanych z przemieszczaniem się, na nudę w wakacje nie można narzekać.

Wygląda jednak na to, że ktoś w ratuszu się zapędził w planowaniu eventów. 6 sierpnia o godz. 19.00 na wrzesińskim rynku zagrają Organek i Krzysztof Zalewski. Koncert zapewne będzie duży i może sprowadzić do miasta fanów z dalszych części województwa, a może nawet kraju. Problem w tym, że wydarzenie przypada w piątek. A w ten dzień, jak co tydzień, o 20.00 powinien odbyć się koncert w ramach Piątków z Jazzem właśnie na rynku.

Tak duże wydarzenie, jak koncert Organka i Zalewskiego to na pewno priorytet. Pytanie, co z występem Grażyny Auguścik i Jarka Bestera, którzy mieli zagrać w ramach „jazzów". Czy koncert odbędzie się o innej porze? A może zostanie przesunięty na inny termin? Czy też zostanie przeniesiony do innej lokalizacji? Oficjalnej informacji na razie nie ma. Mamy nadzieję, że tak czy inaczej, gig nie zostanie odwołany.

Z pewnością na wyjaśnienie sytuacji czekają też wrzesińscy melomani. Termin zbliża się wielkimi krokami, więc apelujemy do władz o wydanie komunikatu rozwiewającego wątpliwości co do koncertów z 6 sierpnia.

(W.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

terryterry

5 5

"Z pewnością na wyjaśnienie sytuacji czekają też wrzesińscy melomani." - wszyscy trzej? 10:35, 23.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kibic OlekKibic Olek

1 1

@Czego możemy się spodziewać 6 sierpnia?”; może jakiś show członków z agrounii? Tylu tu sympatyków (wszystkich trzech) 🤣 11:36, 25.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

alboalbo

0 0

kolejny show ciepłych chłopców z racami? 10:17, 26.07.2021


0%