Dagmara Haremza Młodzieżową Mistrzynią Europy!

19:52, 28.09.2022 . Aktualizacja: 10:32, 29.09.2022

Na trwających w Tiranie Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Taekwondo Olimpijskim złoty medal wywalczyła wrześnianka Dagmara Haremza. Wychowanka naszego Hwaranga, a obecnie zawodniczka AZS AWF Poznań, w finałowej walce pokonała Turczynkę.

W miarę napływających ze stolicy Albanii informacji będziemy uzupełniać nasz tekst. W tym miejscu gratulujemy osiągnięcia pierwszemu trenerowi Dagmary, a prywatnie jej ojcu Tomaszowi Haremzie.

AKTUALIZACJA:

Dagmara w Tiranie pokonała zawodniczki z Chorwacji, Węgier, Grecji a w finale mistrzynię świata juniorek, Turczynkę Yaren Sude Uzuncavdar. Trenerem prowadzącym Dagmarę w poznańskim klubie jest Łukasz Scheffler, a w reprezentacji Polski Maciej Ruta.