13 pucharowych krążków. Orlęta seryjnie stawały na podium

06:21, 16.12.2020
Skomentuj
reo

W sobotę, 12 grudnia, w Zdziechowie rozegrano Puchar Wielkopolski w Karate Tradycyjnym. W zawodach wystartowali także zawodnicy Orła Września. Klub reprezentowało 13 zawodników.

Z tego licznego grona aż dziesięcioro wrześnian wywalczyło miejsce na podium, Podopieczni trenera Mariusza Węglewskiego przywieźli spod Gniezna łącznie 13 medali.

Marcelina Stajkowska

Na najwyższym stopniu podium stawali: Maja Dusza (w konkurencji kata, na zdjęciu głównym druga z lewej), Mateusz Stępniak (kata), Karolina Cieślak (kata). Srebrne krążki wywalczyli: Marcelina Stajkowska (kata), Mateusz Stępniak (kumite), Jakub Nowak (kata). Na trzeciej pozycji uplasowali się: Amelia Dermiago (kata, na zdjęciu głównym pierwsza z lewej), Maria Stajkowska (kata), Karolina Cieślak (kumite), Patryk Dusza (kata i kumite), Kamil Sobczak (kumite), Kornelia Kaźmierczak (kumite).