Zostań kocim Mikołajem – nakarm mruczki z Fabryki Mruczenia

Pod opieką Fabryki Mruczenia znajduje się około 20 kotów. Niektóre – już od kilku lat. Gwiazdka to okazja, by sprawić któremuś z nich prezent.

Pomagamy 22:05 18-11-20191 0
– Starym zwyczajem stawiamy na wigilijnym stole dodatkowe nakrycie dla zbłąkanego wędrowca. Najprawdopodobniej nie przyjdzie, ale stawiamy bo jesteśmy dobrymi ludźmi, bo tak każe tradycja. A gdyby tak obok talerza postawić kocią miseczkę? Otworzyć drzwi, okno i zawołać kici, kici... One by przyszły, przynajmniej te oswojone. Zanim podzielisz się opłatkiem, pomyśl o wszystkich mruczących bezdomnych, wędrowcach... Podziel się, jeżeli możesz. Niech chociaż w święta nie będą głodne – piszą wolontariusze z Fabryki Mruczenia.

Świąteczna zbiórka karmy i akcesoriów dla kotów będących pod opieką tej organizacji odbywać się będzie w czterech punkach: we Wrześni w Gabinecie weterynaryjnym „Aris” (ul. Kilińskiego 13) oraz w Studiu meblowym „Kapi” w Galerii Karuzela (ul. Kolejowa 15), a także w Poznaniu w APP Sklepie (ul. Jackowskiego 37, niski parter) oraz w Studiu meblowym „Kapi” w Galerii M1 (ul. Szwajcarska 14).  

Można też przekazać prezent dla konkretnego kota, a wszystkie ich sylwetki są prezentowane tutaj

Niezależnie od tej zbiórki można też wybrać się na „Mruczący bazarek” i wylicytować któryś z wystawionych fantów. Wśród nich kalendarz wolontariuszki, czyli publikację stworzona przez fotografki Ewę Łaganowską, Oliwię Andrzejczak i Justynię Stachowskiej we współpracy z Magdą Bachlaj i Magdaleną Kapatką. 

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

22:05 18-11-2019