„Żona do adopcji”, czyli komedia idealna na wiosnę w Miłosławskim Centrum Kultury

Damsko-męskie relacje w krzywym zwierciadle, niesamowite zbiegi okoliczności, trochę pikanterii i mnóstwo świetnego humoru – tego możecie się spodziewać po sztuce „Żona do adopcji”. Spektakl już 30 marca o 18.00 w Miłosławskim Centrum Kultury. 

kultura 16:11 04-03-20190 0

Mocną stroną sztuki jest doskonała obsada. Na scenie zobaczymy Olgę Borys, Marka Pitucha oraz Jakuba Wonsa.

Spektakl wystawiany jest od dwóch lat i niezmiennie budzi wśród publiczności salwy śmiechu.

Głównym bohaterem sztuki jest Adam – spokojny i całkiem przeciętny mąż swojej żony, którego życie nagle przewraca się do góry nogami.

W życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji - zapowiadają twórcy sztuki.

Bilety na spektakl można już kupować w Miłosławskim Centrum Kultury oraz na stronie kupbilecik.pl.

Specjalnie dla Was mamy niespodziankę. Konkurs, w którym można wygrać podwójną wejściówkę. Wystarczy wysłać mejla na adres: konkursy@wrzesnia.info.pl.

To nie koniec. Kolejne wejściówki czekają. Konkurs, w którym można je zdobyć znajdziecie w piątkowym wydaniu „WW”.

Fot. Drapiński_Fotografie

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

16:11 04-03-2019