Znamy tegoroczną trasę Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Zapisy na wycieczkę ruszają 16 kwietnia

Największa rowerowa wycieczka rozpocznie się 3 maja o godz. 9.00 na ul. Armii Poznań. Meta zlokalizowana zostanie na terenie szkoły w Nowym Folwarku.

samorząd 13:49 10-04-2018 3

Odbędzie się tam piknik. Będzie m.in. zamek dmuchany, bungee. Uczestnicy otrzymają zupę, wodę, kawę i herbatę. W Nowym Folwarku stanąć mają również Food Trucki.

Zapisy na rajd odbywać się będą w tym roku w nowym miejscu, a dokładnie w hali sportowej przy Samorządowej Szkole Podstawowej nr 1 we Wrześni (nie mylić z halą SSP nr 3 przy ul. Kosynierów). Zapisy będą prowadzone od 16 kwietnia do wyczerpania miejsc (w godz. 9.00-18.00. Wpisowe w tym roku wynosi 5 zł.

Trasa 21. Rodzinnego Rajdu Rowerowego: 

START – ul. Armii Poznań – następnie prosto w ul. Szeroką – dalej w prawo w ul. Kosynierów – następnie w lewo w ul. Matejki – dalej w prawo i w lewo w ul. Ogrodową – następnie na skrzyżowaniu w lewo w ul. Słowackiego – dalej prosto i w lewo w ul. Strzykały – dalej prosto w ul. Bronisławy Śmidowicz – następnie w lewo w ul. Donaja – dalej w prawo w ul. Szosa Witkowska – następnie prosto przez przejazd kolejowy do Gutowa Małego – dalej na skrzyżowaniu w lewo i prosto w kierunku Ostrowa Szlacheckiego – następnie w lewo drogą przez gospodarstwo rolne do Sokołowa ul. Szlachecka – dalej w prawo a następnie w lewo w ul. Wiosny Ludów – następnie przez skrzyżowanie z drogą K-15 prosto w ul. Słomowską – dalej prosto przez przejazd kolejowy w kierunku Słomowa – następnie w Słomowie na skrzyżowaniu w lewo do Psar Polskich – dalej na skrzyżowaniu przy ogrodnictwie w prawo w kierunku świetlicy w Psarach Polskich – następnie przy sklepie w lewo i na moście w lewo w kierunku Przyborek ul. Grójecka – dalej w prawo w ul. Miodową – następnie w prawo w ul. Wiejską – dalej pod wiaduktem kolejowym do Psar Małych ul. Długa – dalej prosto i w prawo w ul. Przylesie – następnie drogą przez las do Nowego Folwarku ul. Główna – następnie na skrzyżowaniu w lewo w ul. Nową – dalej w lewo głównym wjazdem na teren Zespołu Szkół w Nowym Folwarku – META

Skrócona trasa: 16 km

START – ul. Armii Poznań – dalej jak trasa główna – następnie na moście w Psarach Polskich w prawo w kierunku Nowy Folwark ul. Nowa – dalej tak jak trasa główna rajdu i w lewo bramą główną na teren Zespołu Szkół w Nowym Folwarku – META

Ankieta

Czy podoba Ci się trasa 21. Rodzinnego Rajdu Rowerowego?

Thumb 20170528 165212

Łukasz Różański

13:49 10-04-2018 3