Znajdź się na zdjęciach ze zjazdu z okazji 90-lecia powstania Szkoły Mleczarskiej we Wrześni!

Ponad 500 osób z różnych stron Polski i nie tylko przyjechało spotkać się z okazji ważnego dla nich jubileuszu. Towarzyszyliśmy im, uzbrojeni w obiektyw aparatu. 

oświata 23:10 12-05-20194 0

Choć Szkoła Mleczarska we Wrześni nie istnieje od 16 lat, jej absolwenci wciąż pamiętają o swojej Alma Mater. Dowodem tego był zjazd z okazji 90-lecia jej powstania. Placówka została otwarta w 1929 roku przez prezydenta Ignacego Mościckiego i do 2003 roku wypuściła w świat wielu zdolnych absolwentów. Część z nich pojawiła się na zjeździe, by wspominać szkolne lata.

Pierwszym punktem programu w czasie obchodów, które miały miejsce 11 maja, była uroczysta msza święta w kościele farnym we Wrześni, po której nastąpił oficjalny przemarsz do Pałacu na Opieszynie. Na czele pochodu szła Wrzesińska Orkiestra Dęta. 

Zachęcamy uczestników zjazdu, aby odnaleźli się na zdjęciach w poniższej, obszernej galerii oraz na materiale wideo z pochodu. 

Wkrótce opublikujemy ciąg dalszy relacji, w którym pojawią się materiały z mszy, z części oficjalnej, która miała miejsce w pałacu oraz z późniejszych spotkań na terenie ZSTiO. 

Poniżej znajdziecie więcej zdjęć.

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

23:10 12-05-2019