Zmarł Jarosław Ignasiak, przedsiębiorca, promotor i mecenas sportu

Dzisiaj, we wtorek 5 stycznia, odszedł od nas Jarosław Ignasiak, ceniony wrzesiński przedsiębiorca, działacz sportowy i polityczny.

aktualności 14:48 05-01-20211 0

J. Ignasiak zmarł w wieku 52 lat z powodu choroby nowotworowej, z którą walczył już od wielu miesięcy. Pozostawił po sobie ośrodek Ignasiak Sport w Chociczy Małej wybudowany w miejscu rodzinnego gospodarstwa.

Ośrodek przeznaczony jest dla amatorów tenisa ziemnego i stołowego, piłki nożnej, squasha i siatkówki plażowej. Jest to także ważne miejsce okołosportowych spotkań. Do czasu pandemii na konferencje i wykłady szkoleniowe przyjeżdżali tam reprezentanci Polski w różnych dyscyplinach.

J. Ignasiak wspierał też siatkarską drużynę Krispol Września oraz amatorskie drużyny piłkarskie z lokalnej ligi futsalu. Zmarły był również zaangażowany politycznie. W 2015 roku startował z listy .Nowoczesnej do parlamentu, był szefem lokalnych struktur tego ugrupowania.

Pogrzeb śp. Jarosława Ignasiaka odbędzie się w sobotę 9 stycznia o godzinie 14.15 na cmentarzu komunalnym we Wrześni. Poprzedzi go msza żałobna w kościele na Lipówce o godz. 13.00.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

14:48 05-01-2021