Złote gody tym razem w reżimie sanitarnym

Uroczystość wręczenia medali za 50-lecie pożycia małżeńskiego odbyła się w piątek 4 grudnia w Urzędzie Miejskim w Pyzdrach. Były gratulacje, kwiaty, a przede wszystkim życzenia kolejnych wspólnie przeżytych lat.

aktualności 17:32 18-12-20200 1

Nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę medale za długoletnie pożycie małżeńskie wręczył jubilatom burmistrz Przemysław Dębski. Ceremonia odbyła się w reżimie sanitarnym, a pary brały w niej udział oddzielenie. Nie było też tradycyjnego poczęstunku w restauracji oraz lampki szampana.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego świętowało, dziewięć par: Janina Stanisław ŁawniccyJadwiga i Lechosław MatuszakowieTeresa i Władysław SkupińscyTeresa i Lechosław Tyrakowscy - wszyscy z Pyzdr -  Halina i Stanisław Cierzniakowie z Wrąbczynka, Jolanta i Edward Nowakowie z Zapowiedni, Krystyna i Wiesław Paprzyccy z Rudy Komorskiej, Kinga i Stanisław Pilarscy z Dolnych Grądów oraz Zofia i Andrzej Przewoźni z Pietrzykowa-Kolonii.

Na pamiątkę jubilaci oprócz medali otrzymali specjalne ręczniki z napisem Złote Gody oraz bukiety kwiatów. Ceremonia odbyła się w niedawno odnowionej sali konferencyjnej urzędu miejskiego.

Fot. CKSiP

Thumb grobelny 1

Sławomir Grobelny

17:32 18-12-2020