Zdradliwy flirt w jacuzzi nie zamkął jej serca. Wystrzałowa pani Stenia wraca na ekrany

Pani Stenia wraca na telewizyjne ekrany! Już dziś (3 sierpnia) emisja odcinka specjalnego „Sanatorium miłości” z udziałem przebojowej wrześnianki.

społeczeństwo 15:36 03-08-20205 0

Najbardziej wystrzałowa emerytka w okolicy. Wulkan energii. Polka o południowym temperamencie. O pani Steni Kowalskiej można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że usiedzi w miejscu. Wrześnianka była gwiazdą drugiej edycji programu TVP 1 „Sanatorium miłości”.

Podczas telewizyjnego show wraz z innymi seniorami poszukiwała uczucia w malowniczej scenerii uzdrowiska w Ustroniu. Na ekranie widzowie mogli śledzić jej sercowe perypetie i obserwować rodzące się uczucie do Władysława. Okazało się jednak, że szarmancki Ślązak nie był wobec Steni do końca szczery i za jej plecami flirtował w jacuzzi z Bożeną. O jego zachowaniu Stenia dowiedziała się dopiero podczas emisji programu w telewizji. Związek nie przetrwał.

Jak potoczyły się dalej losy Steni i innych uczestników? Tego będzie można dowiedzieć się 3 sierpnia. Tego dnia o 21.30 TVP1 wyemituje odcinek specjalny programu. Będzie wiele niespodzianek, ale pewne szczegóły możemy już zdradzić. Pani Stenia – podobnie jak pozostałe uczestniczki programu – nadal ma wolne serce.

– Piszą do mnie różni faceci, tacy młodsi – mówi wrześnianka w zapowiedzi telewizyjnej. – Na stałe póki co jestem singielką, ale nigdy nie zamykam drzwi do końca. Zawsze zostawiam taki prześwit i mam nadzieję, że ktoś kiedyś się przez niego wślizgnie – śmieje się seniorka.

Wrześnianka po programie stała się prawdziwą celebrytką. W plotkarskich magazynach bez przerwy pojawiają się nowe artykuły o niej. Większość z nich zawiera nieprawdziwe informacje, np. że jest w związku z Markiem z pierwszej edycji programu.

– Nie tłumaczę się nikomu. Nie prostuję. Niech sobie ludzie myślą, co chcą – podsumowuje pani Stenia. Emerytka nie ma czasu na przejmowanie się plotkami. Obecnie przebywa w Hiszpanii. – Wracam tylko, żeby przepakować walizkę i ruszam na 80. urodziny Gerarda z „Sanatorium” – mówi pani Stenia, przesyłając pozdrowienia dla Czytelników „WW”.

Joanna Lewandowska

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

15:36 03-08-2020