Zdjęcia, dowcipy, krzyżówki i książki – bawcie się i wygrywajcie z „WW”

Powoli opadają emocje związane z naszym jubileuszowym konkursem. Przypominamy jednak, że zabawa z WW trwa cały rok. 

konkurs 23:27 12-02-20190 0

W każdym numerze „Wiadomości Wrzesińskich” znajdziecie stałe konkursy z upominkami. Oto one:

1. „Wasze dzieciaczki”  – konkurs fotograficzny, w którym można pochwalić się zdjęciem dziecka i wygrać wejściówkę do Parku Trampolin JUMP Word we Wrześni. Wystarczy przesłać zdjęcie swojej pociechy. Spośród opublikowanych fotek co miesiąc wybieramy jedną. Jej autor dostaje bilet wstępu na skakanie. 

2.  „Rubryka dla Smyka” – konkurs dla najmłodszych. Zadaniem uczestników jest łączenie kropek, znajdowanie różnic i szukanie wyjścia z labiryntów. Rozwiązane zadanie należy wyciąć, nakleić na kartkę i przynieść lub wysłać do redakcji. Co tydzień mamy upominek dla jednego uczestnika.

3. „Stówka” – z kuponów publikowanych w gazecie układamy „stówkę”, naklejamy na kartkę i wysyłamy lub przynosimy do redakcji. Raz na miesiąc „sierotka" losująca wybiera szczęśliwca, który wygrywa 100 zł. 

4. „Śmichy-chichy” – kultowa rubryka z dowcipami. Za każdy opublikowany dowcip dajemy autorowi 10 zł. Mogą być „suchary” – byleby spowodowały, że spadniemy z krzeseł rozpłaczemy się ze śmiechu lub przynajmniej parskniemy chichotem. 

5. „Gdzie to jest?” – zagadki fotograficzne z powiatu.Trzeba wykazać się znajomością okolicy. Do wygrania 30 zł.

6. „Krzyżówka ze Ściskiem” – do wygrania bon na burgera w sympatycznej knajpce Ścisk.

7. „Wygraj książkę” – co tydzień mamy dla Was inną lekturę. Do zdobycia literatura kobieca, faktu, poradniki. Wystarczy upolować, to co Was interesuje. 

Odpowiedzi można przesyłać mejlem (konkursy@wrzesnia.info.pl) lub przesyłać pocztą na adres „Wiadomości Wrzesińskie”, ul. Harcerska 19, 62-300 Września. Można też wybrać się na rodzinny spacerek i zostawić kartkę w skrzynce umieszczonej przy drzwiach redakcji. 

Zapraszamy do zabawy! 

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

23:27 12-02-2019