Zawsze będziemy przeciwni chamstwu i mowie nienawiści

To nie internet czy portale społecznościowe są złe – źli są ludzie, którzy wykorzystują możliwości społecznościówek do celowego szkodzenia innym.

Moim zdaniem 13:35 20-11-202012 26

Dwa przykłady z tego tygodnia. Pierwszy: musieliśmy usunąć z naszej strony na Facebooku cały post (nie ma możliwości zablokowania dalszych komentarzy) dotyczący działań aktywistek Strajku Kobiet, ponieważ kilku komentatorów przekroczyło granice wolności słowa i obrzuciło młode panie błotem wulgaryzmów i bezpardonowego chamstwa. Nie akceptujemy czegoś takiego i zawsze będziemy usuwać mowę nienawiści z naszego FB czy portalu Wrzesnia.info.pl.

Drugi przykład, piszemy o nim TUTAJ. Ofiarą pełnej nienawiści nagonki stał się wrzesiński wodzirej. Ktoś pomylił go z firmą o podobnej nazwie, która znalazła się na ministerialnej liście beneficjentów 400-tysięcznej dotacji podtrzymującej przy życiu firmy z branży estradowej. Nasz DJ w ogóle nie wnioskował o pieniądze, bo nawet nie wiedział, że mógł to zrobić, ale nienawistnemu tłumowi nie przeszkodziło to w wylaniu na głowę nieszczęśnika wiadra pomyj. Brrrr!

Waldemar Śliwczyński

redaktor naczelny „Wiadomości Wrzesińskich”

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

13:35 20-11-2020