Zapraszamy na Polagrę!

Jutro ulice Kaliską i Opieszyn, a także teren Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących opanują wystawcy. O godz. 10.00 rozpoczną się 29. Targi Rolnicza Jesień.

aktualności 23:45 19-10-20191 5

Ponad 130 wystawców, 25 kilogramowy tort i 500 drzewek do wygrania – tak Polagra wyglądała rok temu. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się już niedługo. 

W czasie targów do kupienia będą drzewka, sadzonki, wędliny, sery, produkty pszczelarskie, grillowane oscypki, słodycze, żywność ekologiczna i inne produkty związane z branżą rolniczą. Nie zabraknie degustacji i tradycyjnie zostaną wybrani najlepsi wystawcy.

Ankieta

Czy wybierasz się na Polagrę 2019?

Damian Hoffmann, dyrektor ZSTiO i organizator imprezy, przyznał, że zainteresowanie było bardzo duże, nie dla wszystkich wystawców wystarczyło miejsca. 

Podobnie jak rok temu, podczas targów będzie można obejrzeć z bliska park maszynowy znanej firmy Massey Ferguson Polska oraz sprzęt budowlany firmy Case. Nowością będzie za to tzw. duża gastronomia. 

– Zaprosiliśmy ich, żeby mieszkańcy mogli się posilić w czasie imprezy i po prostu miło spędzić z nami niedzielę – poinformował dyrektor.

Ankieta

Co jest najważniejszą częścią Polagry?

Ankieta

Czy kiedykolwiek byłeś na wrzesińskiej Polagrze?

Organizatorami wydarzenia są Starostwo Powiatowe we Wrześni, Urząd Miasta i Gminy Września, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dra Romana Abrahama oraz Gospodarstwo Rolne Państwa Waszaków.

A tak wyglądały Targi Rolnicza Jesień w zeszłym roku.

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

23:45 19-10-2019