Zapraszamy do pisania i publikowania – na niemal każdy temat, jaki przyjdzie Wam do głowy

Sekcja Opinie na tym portalu, jak już sama nazwa wskazuje, powstała po to, żeby było gdzie publikować opinie, komentarze, przy czym redakcji nie zależy tak bardzo na tym, żeby to tylko jej dziennikarze i zaprzyjaźnieni felietoniści zamieszczali tu swoje teksty.

Moim zdaniem 12:51 13-11-20170 25

Wręcz przeciwnie – chcemy to miejsce oddać Wam, użytkownikom tego portalu. Nie ma żadnej cenzury, a jedynie trzeba przestrzegać prawa. Stawiamy tylko jeden warunek – trzeba się podpisać prawdziwym imieniem i nazwiskiem, ewentualnie stałym pseudonimem, a pełne personalia zastrzec do wiadomości redakcji. Co zrozumiałe, ale nie zaszkodzi przypomnieć – nie jest to rubryka reklamowa, więc z góry zastrzegamy, że artykuły promocyjne, reklamowe, w dziale Opinie, nie będą publikowane.

Jak opublikować swój artykuł? Wystarczy przesłać go na adres redakcja@wrzesnia.info.pl wraz ze zdjęciem nagłówkowym (autoportret lub jakieś zdjęcie nawiązujące do tematu i do którego masz prawa) lub z projektami ankiet, jakie chcesz dołączyć do tekstu. Z czasem, kiedy nabierzemy do siebie zaufania, dostaniesz dostęp do panelu felietonisty i będziesz mógł sam pisać i publikować swoje artykuły, a także będziesz mógł samodzielnie moderować komentarze do swojego tekstu. Bardzo serdecznie namawiam do współpracy.

Ankieta

Co myślę o pomyśle pisania w Opiniach?

Thumb img035

Waldemar Śliwczyński

12:51 13-11-20170 25