Żałobne wstęgi na sztandarach szkół. Nie żyje Renata Grobelna

Renata Grobelna, wieloletnia nauczycielka biologii w Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza oraz w Zespole Szkół Rolniczych (obecnie ZSTiO) zmarła 31 sierpnia. 

oświata 20:45 04-09-20194 3
Z bólem i głęboką raną w sercu przyjęliśmy wiadomość o śmierci Nauczyciela naszego Liceum. Przedwcześnie odeszła od nas droga Koleżanka, doświadczony, wieloletni Nauczyciel i Wychowawca, dobry i skromny Człowiek. Zmogła ją śmierć. Swoim uczniom nie opowie już na lekcjach biologii, jak się przejawia fenomen życia. Zostawiła puste miejsce w pokoju nauczycielskim i żal utraty w naszej duszy. Wszyscy tak bardzo chcielibyśmy, żeby mogło być inaczej – napisała o Renacie Grobelnej społeczność liceum.

Wiadomość o śmierci koleżanki przekazała w czasie powiatowej inauguracji roku szkolnego Violetta Zdunowska, dyrektorka Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza. Zgromadzeni uczcili zmarłą minutą ciszy.

Pogrzeb Renaty Grobelnej odbędzie się w czwartek, 5 września 2019 roku o godz. 13.30 na cmentarzu komunalnym we Wrześni. Msza święta za spokój duszy zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu, o godz. 12.30 w kościele pw. Świętego Ducha we Wrześni. 

Renata Grobelna miała 56 lat. Zostawiła męża i dwoje dzieci. 

Renata Grobelna
Żałobna wstęga na sztandarze Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza
Czerń pojawiła się też na sztandarze Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Renata Grobelna wcześniej pracowała w Zespole Szkół Rolniczych

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

20:45 04-09-2019