Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 432. Nie żyje pasażerka motocykla

Do groźnie wyglądającego wypadku dwóch pojazdów - samochodu osobowego i motocykla doszło w poniedziałek 22 kwietnia o godz. 17.20 na drodze wojewódzkiej nr 432.

na sygnale 19:10 22-04-20194 69

Dokładnie to zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu DW 432 z drogą lokalną prowadzącą od Targowej Górki do Murzynowa Kościelnego. Wypadek spowodował blokadę drogi. 

Z informacji, które uzyskaliśmy od dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni wynika, że w zdarzeniu ucierpiały łącznie cztery osoby. Interweniowało też Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Nie ma informacji o ofiarach śmiertelnych.

Aktualizacja, godz. 21.30

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki peugeot 306 wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa kierującemu motocyklem marki BMW jadącym drogą nr 432, który wykonywał manewr wyprzedzania - poinformował Adam Wojciński, rzecznik wrzesińskiej komendy policji.

We francuskim aucie znajdowało się dwoje Ukraińców, którzy zostali przetransportowani do szpitala w Środzie Wielkopolskiej. Kierowca motocykla trafił na badania do wrzesińskiego szpitala, natomiast pasażerka jednośladu przebywa w poznańskim szpitalu przy ul. Szwajcarskiej. Jej stan jest określany jako ciężki.

Aktualizacja, godz 07.40

Jak poinformował nas rzecznik wrzesińskiej policji, Adam Wojciński, pasażerka motocykla wczoraj ok. godz. 22.00 zmarła w poznańskim szpitalu przy ul. Szwajcarskiej. Śledztwo w tej sprawie będzie prowadzić Prokuratura Rejonowa we Wrześni.

Fot. Września 112

Thumb jagie%c5%82a

Radosław Jagieła

19:10 22-04-2019