Wyrównany pojedynek rezerw Victorii, wrześnianie dzielą się punktami z przeciwnikami ze Rzgowa

Po rozegraniu bardzo wyrównanego spotkania gracze Victorii II bezbramkowo zremisowali z GKS Rzgów. W całym pojedynku sytuacji strzeleckich było jak na lekarstwo.

piłka nożna 10:54 05-11-2017 0

Do Rzgowa Victoria II pojechała w niezwykle młodzieżowym składzie, bez kilku podstawowych dotychczas graczy. Przede wszystkim zabrakło tych, którzy pojechali na mecz IV ligi z pierwszą drużyną wrześnian do Gołuchowa. Pojedynek rozgrywany był na bardzo nierównym, zdecydowanie utrudniającym operowanie piłką boisku. Oba zespoły z tego powodu najczęściej forsowały grę z pominięciem drugiej linii. W całym spotkaniu nie było prawie wcale klarownych sytuacji strzeleckich. Z obu stron było jedynie zagrożenie po wykonaniu stałych fragmentów gry i próbach strzałów z dystansu. W 70. min wrześnianie mieli niezwykłą okazję do przechylenia szali zwycięstwa na własną korzyść. Niestety Dawidowi Szymańskiemu nie udało się z 5. metrów skierować piłki do bramki Rzgowa.

Victoria II Września zagrała w składzie: Ziółkowski – Zielonka (15. Kmieciak), Zdunek, Til, Wawrzyniak – Szczublewski, Grabarek, Dawid Szymański, Knop – Cichoński – Wojciechowicz

Klasa A, GKS Rzgów – Victoria II Września 0:0

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

10:54 05-11-2017 0