Wyjątkowy prezent dla babci i dziadka! Nie kupuj kolejny raz czekoladek i kwiatów!

W najnowszym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich” znajdziesz voucher na 3-miesięczny, darmowy dostęp do programu DrBarbara.pl, pozwalającego zmniejszyć skutki miażdżycy, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, podwyższonego cholesterolu o wartości 369 złotych! Voucher można wykorzystać logując się na stronie internetowej DrBarbara.pl lub ściągając aplikację na telefon.

zdrowie 16:47 20-01-2018 0

W tym roku naucz dziadków korzystać z komputera i Internetu w przedmiocie poprawy ich zdrowia. Pokaż im, że nowe technologie wcale nie muszą być trudne. Pomoże Ci w tym nasza platforma DrBarbara.pl

Jako lekarz, wiem doskonale jak ważnym aspektem naszego życia jest zdrowe żywienie, jak proces trawienia wpływa na cały nasz organizm i jakie mogą być konsekwencje nieprawidłowej diety w postaci coraz częściej pojawiających się chorób dieto-zależnych.

Platforma DrBarbara.pl to innowacyjny system wsparcia żywieniowego dla osób z nadwagą i otyłością oraz tych, których diagnoza medyczna stanowi o chorobie zależnej od diety. To także podpowiedź kulinarna dla osób świadomych, jak ważna jest profilaktyka zdrowia w postaci zbilansowanej diety.

Platforma DrBarbara.pl, którą Ci powierzam, jest wyjątkowa – łączy aspekty medycyny mikro-komórkowej z dietetyką, ponieważ została przygotowana wspólnie z najlepszymi fachowcami: dietetykami klinicznymi, lekarzami, trenerami personalnymi oraz specjalistami medycyny laboratoryjnej.

Platforma DrBarbara.pl stworzy dla Ciebie spersonalizowane plany:

- dietetyczne spośród ponad tysięcy niepowtarzalnych propozycji posiłków,

- treningowe dopasowane indywidualnie z uwzględnieniem obecnych lub prognozowanych jednostek chorobowych.

DrBarbara.pl profilaktyka zdrowia w postaci narzędzia do nauki odpowiednich nawyków żywieniowych. Stworzona została aby chronić przed chorobami, a także je niwelować. Program DrBarbara.pl dobierze dla Ciebie indywidualną dietę, także w przypadku chorób takich jak miażdżyca, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze. Pozwoli także na śledzenie zmian wewnątrz organizmu, dzięki rejestracji, analizy i archiwizacji badań laboratoryjnych.

Wiele funkcji w jednym miejscu: zdrowa lista zakupów, tysiące zdrowych smacznych przepisów, przypomnienie o posiłku, analiza wartości odżywczej posiłków, stała kontrola postępów, archiwizacja badań medycznych, plany treningowe! To wygodne rozwiązanie doceniły już tysiące naszych klientów, w tym również seniorzy.

Kup najnowsze wydanie „Wiadomości Wrzesińskich”, poszukaj voucher na 3-miesięczny darmowy dostęp do programu DrBarbara.pl, pozwalającego zmniejszyć skutki miażdżycy, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, podwyższonego cholesterolu o wartości 369 złotych!

Zrób prezent swoim dziadkom!

Niech zdrowie Ci sprzyja!

Lek.med. Barbara Burzyńska

www.DrBarbara.pl

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

16:47 20-01-2018 0