Wygrana rezerw Victorii w pierwszym ligowym meczu

Po bardzo konsekwentnej grze w obronie zawodnicy drużyny rezerw Victorii przywieźli z wyjazdowego spotkania w Tuliszkowie komplet punktów. Wynik meczu wrześnianie ustalili już do przerwy.

piłka nożna 19:08 03-09-2018 0

Co prawda w A klasie w miniony weekend rozgrywano już drugą kolejkę spotkań, ale dla graczy rezerw Victorii pojedynek z Tulisią II Tuliszków był tym pierwszym. Wcześniej wrześnianie mieli odwołany mecz z Wartą Krzymów.

Jedyny gol w tym spotkaniu padł już w 11. min. Po podaniu Brajana Wojciechowicza celne trafienie po strzale z 10. metrów zaliczył Dominik Szymański. Potem wrześnianie mieli jeszcze dwie doskonałe okazje do podwyższenia rezultatu. Strzał Szymańskiego z 4. metrów obronił jednak bramkarz Tulisii, który wygrał także pojedynek sam na sam z Maciejem Szczublewskim. Gospodarze groźni byli tylko po dośrodkowaniach z rzutów rożnych i dalekich wrzutach piłki z autu.

Po przerwie na boisku działo się już niewiele. Żadnej ze stron nie udało się wypracować stuprocentowej okazji strzeleckiej.

- Zagraliśmy bardzo solidnie w obronie. Widać było jednak jeszcze spore braki w konstruowaniu akcji ofensywnych. Pierwsze punkty zdobyte na wyjeździe bardzo cieszą – oceniał trener Tomasz Krzyżkowiak.

Victoria II Września zagrała w składzie: Rudnicki – Zielonka (80. Staszak), Yarovyi, Zdunek, Ł. Kirkiewicz – Szczublewski (46. Bonalski), Radziejewski (60. Jagodziński), Wojciechowicz (55. Knop) – Cichoński (90. Kmieciak) – Dominik Szymański (Klamecki-Cichy)

Klasa A, Tulisia II Tuliszków – Victoria II Września 0:1 (0:1)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

19:08 03-09-2018 0