Wrześnianie w Izraelu. Złoto i brąz rodziny Haremzów

W miniony weekend w izraelskim Ramala rozegrano Puchar Świata G1 w taekwondo olimpijskim. Dwoje reprezentantów Hwaranga Września stanęło na podium tej prestiżowej imprezy.

sporty walki 09:02 27-11-20180 0

W sobotę świetną dyspozycję zaprezentowała Dagmara Haremza, która wygrała kategorię juniorek -68 kg. W półfinale zwyciężyła obecną wicemistrzynię świata Amerykankę Alenę Viana, a w finale przed czasem pokonała Niemkę Chamutal Castano.

W niedzielę w kategorii seniorów -87 kg wystartował 17-letni Krystian Haremza. W półfinale uległ późniejszemu zwycięzcy kategorii Rosjaninowi Glebowi Zacharovowi. W walce o trzecie miejsce wrześnianin pokonał Rosjanina Nikitę Chistoprudova.

Więcej informacji o występie zawodników Hwaranga w Izraelu będzie mozna znaleźć w piątkowym wydaniu „WW”.

09:02 27-11-2018