Wrzesiński szpital kolejny raz obdarowany przez kibiców Lecha Poznań

Stowarzyszenie Kibiców „Kolejorz” przekazało wrzesińskiemu szpitalowi 3 tys. zł na bieżące potrzeby. Fani Lecha Poznań dostarczyli także przyłbice i słodycze.

zdrowie 15:20 06-05-20205 8

Do przekazania darów doszło dzisiaj (6 maja). To kolejna inicjatywa kibiców, którzy od dwóch miesięcy opiekują się szpitalem. Przypomnijmy, że zaopatrzyli już placówkę w wodę, odzież ochronną, środki czystości, słodycze.

Dyrektora Urszula Kosmecka odbiera czek od kibiców

– Dzisiaj oprócz darowizny pieniężnej przywieźliśmy rzeczy medyczne. Dzięki oddolnej inicjatywie mieszkańców Poznania i okolic dostarczyliśmy przyłbice jednorazowego użytku dla osób, które mają styczność z osobami, które mogą mieć koronawirusa oraz słodkie przekąski dla pielęgniarek, personelu i osób, które przebywają w szpitalu – informuje Marcin Kawka, prezes stowarzyszenia.

Rozładunek towaru

– Kolejorz i kibice są bardzo aktywni. Otrzymujemy wpływy na konto za to możemy kupować urządzenia, raz już kupiliśmy fartuchy w kwocie ponad 5 tys. zł. Czek, który dzisiaj otrzymaliśmy ma nawet wskazanie, ma być zakupione to jaka jest bieżąca potrzeba. Kibice w sposób szczególny dba o medyków, ich komfort psychiczny ofiarując przekąski w tym trudnym okresie – mówi Urszula Kosmecka, dyrektor ds. administracyjnych wrzesińskiego szpitala. 

Przyłbice od Kolejorza dla medyków

Thumb ww biernat

Filip Biernat

15:20 06-05-2020