Wrzesiński Krispol wśród najlepszych polskich firm

Firma z Wrześni zdobyła prestiżowe wyróżnienie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

gospodarka 14:14 31-01-2018 4

Krispol otrzymał Złoty Medal MTP, targów, które rozpoczęły się 30 stycznia i potrwają do 2 lutego. Nasz rodzimy producent bram, rolet i okien został doceniony za koncept KRISHOME, czyli sieć salonów oferujących komplet bezpiecznej i energooszczędnej stolarki dla domu.

W ramach MTP odbywają się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINIKI oraz Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ.

– Co roku firmy z Polski i zagranicy zgłaszają do nas około 500 produktów. Tylko nieliczne otrzymują wyróżnienie. Eksperci danej branży wnikliwie oceniają produkty pod kątem nowoczesności, ekonomiczności, funkcjonalności, estetyki, ceny, kosztów eksploatacji i serwisu, kosztów utylizacji czy oddziaływania produktu na środowisko – mówi Katarzyna Błochowiak z Centrum Prasowego Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zdobycie Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich to nie tylko prestiż, ale także wymierne korzyści finansowe. Aż 55 procent nagrodzonych deklaruje, że informacja o zdobyciu Złotego Medalu przyczyniła się do wzrostu sprzedaży wyróżnionych produktów i usług.

Fot. MTP

Na zdjęciu od lewej: Przewodniczący Sądu Konkursowego prof. dr hab. inż. Józef Jasiczak, Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński, Dyrektor Wykonawczy firmy Krispol Grzegorz Ratajczak, Prezes Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich Przemysław Trawa.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

14:14 31-01-2018 4