Wrzesińska strażaczka najlepsza na kursie. Pracownicy komendy nie ukrywają dumy

Magdaleny Cieślak ukończyła kurs podstawowy w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu z najwyższym wynikiem w grupie.

społeczeństwo 11:13 19-07-2018 1

Piotr Trawiński, komendant Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni podkreśla, że takie sytuacje w Polsce należą do rzadkości.

– Zaskoczyła mnie. I na pewno nie tylko mnie - mówi P. Trawiński, który w czwartek 19 lipca podczas zmiany służbowej na placu za Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni złożył swojej podwładnej gratulacje. Odczytał również list pochwalny, który przysłał zastępca Komendanta Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu Tomasz Wiśniewski.

– Dziękuję za duże zaangażowanie w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu umiejętności koniecznych do profesjonalnego wykonywania zawodu strażaka Państwowej Straży Pożarnej - napisał.

Magdalena Cieślak z kolegami
Piotr Trawiński

– Czy było łatwo? Ukończenie kursu wymagało wyrzeczeń. Rozpoczął się on 13 listopada 2017 roku, a ukończył 22 czerwca. Egzamin praktyczny nie był łatwy. Wylosowałam zadanie związane z ratownictwem technicznym. Wysokie upały nie ułatwiły mi pracy ale dałam radę - mówi M. Cieślak, która z komendą przy ul. Wrocławskiej związana jest od 2006 roku.

Thumb 20170528 165212

Łukasz Różański

11:13 19-07-2018 1