Wooden Villa potwierdza swoją dominację

W ostatniej kolejce Ligi Playarena doszło do meczu na szczycie. Gracze Wooden Villa pokonując Capri Lucca potwierdzili swoją dominację. W tabeli lider ma już sześć punktów przewagi nad drugim zespołem.

piłka nożna 18:47 12-07-20200 0

Nadchodząca kolejka spotkań Ligi Playarena zadecyduje, które drużyny znajdą się w grupie mistrzowskiej, a które w słabszej. Spośród pięciu zespołów, które mają szansę być w grupie mistrzowskiej jeden musi odpaść. Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek Fundamentów z Capri Lucca.

Liga Playarena

Kolejka VI, 10.07.2020 r.

Fundamenty – MDT Desing Team 0:0

Wooden Villa – Capri Lucca 2:0 (0:0)

Najciekawiej zapowiadający się mecz kolejki do przerwy zakończył się bezbramkowym remisem. Od początku spotkania gracze Capri Lucca próbowali przedostawać się przed bramkę przeciwników za pomocą prostopadłych podań. Zawodnicy Wooden Villa, którzy całym zespołem cofali się do obrony na własnej połowie czyhali natomiast na możliwość wyprowadzania kontr. Sytuacji bramkowych w pierwszych 15. min nie było zbyt wiele. W końcówce pierwszej połowy dwie znakomite okazje do objęcia prowadzenia mieli zawodnicy Capri Lucca, ale dwukrotnie w bramce Wooden Villa znakomitymi interwencjami popisywał się Marcin Siepielski.

Tuż po przerwie kolejną wyśmienitą okazję bramkową zmarnowali gracze Capri Lucca. W 20. min po strzale Igora Zielińskiego z dystansu piłka trafiła w słupek bramki Capri Lucca. 4. min później, również po strzale z dystansu, piłkę do bramki Capri Lucca skierował Mateusz Bigosiński. Na minutę przed końcem meczu gola na 2:0, wykorzystując zagapienie się zawodników Capri Lucca, trafieniem do pustej bramki zdobył Łukasz Fechner.

Miskant Centrum Ogrodnicze – Elektromarket 5:0 (4:0)

Bramki dla Miskant Centrum Ogrodnicze zdobyli: Paweł Grabarek, Marcin Miśkowiak 2, Damian Tonder, Rafał Wojtucki.

Motoklinika Bertus – Bad Boys 2:2 (0:1)

Bramki dla Motoklinika Bertus zdobyli: Artur Grzegorczyk, Norbert Jędrzejczak, a dla Bad Boys: Szymon Szalaty 2.