Wooden Villa i Lucart Energy sponsorami tytularnymi KP Września

Klub Piłkarski Września pozyskał dwóch sponsorów tytularnych. W sezonie 2020/2021 będzie występować w II Lidze Ligi Polskiego Futsalu pod nazwą KP Wooden Villa/Lucart Energy Września.

piłka nożna 12:57 16-07-20200 0

Choć zaczął się okres letni to działacze KP Września pracują na pełnych obrotach, by spełnić swój najważniejszy cel na ten rok, czyli wystartować w II Lidze Polskiej Ligi Futsalu. Do tego niezbędne jest zapewnienie środków finansowych na ten cel.

- Jestem niesamowicie szczęśliwy, że udało nam się pozyskać jako dwóch tytularnych sponsorów firmy Wooden Villa oraz Lucart Energy. W tych ciężkich czasach ich wsparcie gwarantuje nam bezpieczny start w II Lidze PLF. Zarówno Sebastian Dankowski - właściciel Wooden Villa jak i Łukasz Walczak z Lucart Energy to pasjonaci sportu, którzy z tej właśnie pasji postanowili wesprzeć nasz projekt. Obie firmy będą widnieć w nazwie zespołu jak i na centralnym miejscu na koszulce meczowej - powiedział Dominik Cichoński, prezes KP Września.

- Pozyskanie sponsorów tytularnych to nasz milowy krok w drodze do osiągnięcia celu, jakim jest zapewnienie budżetu gwarantującego drużynie start w lidze. Cały czas jednak poszukujemy również mniejszych sponsorów, którzy są gotowi zainwestować w nowy projekt piłkarski pod tytułem KP Wooden Villa/Lucart Energy Września - dodaje wiceprezes zarządu KP Września Piotr Jędraszak.

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

12:57 16-07-2020