Wojewoda z gospodarską wizytą na budowie komendy straży pożarnej

Zbigniew Hoffmann, wojewoda wielkopolski i lider listy PiS wizytował dzisiaj budowę nowej komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białężycach (gm. Września).

aktualności 14:03 10-09-20193 10

Budowa obiektu trwa z przerwami od kilku lat. Zakończenie prac przewidziane jest na kwiecień 2020 roku. Wojewoda wizytował plac budowy wspólnie z komendantem wojewódzkim PSP Andrzejem Bartkowiakiem i senatorem Robertem Gawłem (PiS). Zbigniew Hoffmann spotkał się także z budowniczym obiektu Janem Nowakiem, szefem firmy Nowbud.

– Dzisiaj nieprzypadkowo jestem w tym miejscu, ponieważ tutaj będziemy mieli siedzibę na poziomie XXII wieku (sic!). Po rozmowie z komendantem i panem prezesem jestem przekonany, że budowa zostanie zakończona w terminie. Poza tym są tu ulokowane duże pieniądze rządowe, a więc trudno, aby wojewoda się w takim miejscu nie pojawił – stwierdził Z. Hoffmann.

– Ale mówię otwartym tekstem, że występuję tu także jako lider polityczny. Jest rzeczą oczywistą, że jestem kandydatem z miejsca 1. w okręgu nr 37. Chcemy, żeby dobry okres dla Polski trwał, aby współpraca między rządem a samorządem dalej się układała – powiedział nam wojewoda.

Thumb ww biernat

Filip Biernat

14:03 10-09-2019