Wojciech Cejrowski wraca do Wrześni. Bilety do wygrania w dzisiejszym wydaniu „WW”!

Był już gościem wrzesińskiej biblioteki publicznej jako autor książek, gościł już u nas z programem „Prawo dżungli”, teraz Wojciech Cejrowski powraca, by zaprezentować swoje kolejne sceniczne „dziecko”, czyli stand-up pt. „Ale Meksyk”.

kultura 12:51 05-10-2018 37

Wydarzenie odbędzie się 6 listopada o godz. 19.00 we Wrzesińskim Ośrodku Kultury. Będzie to dwugodzinna pełna emocji opowieść o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski tym razem zaprowadzi słuchaczy do odległego i egzotycznego Meksyku.

Zdaniem WC jest to najciekawszy kraj świata, w którym wszystko jest inaczej niż u nas. Podróżnik twierdzi, że zna go lepiej, niż Polskę czy USA. Gdy ktoś go pyta dokąd pojechać na podróż poślubną, na wakacje czy na pielgrzymkę, za- wsze odpowiada, że do Meksyku.

– Na jego występ można spokojnie zabrać dzieci oraz osoby starsze, bo WC nie przeklina ani nie świntuszy. Poza tym przed każdym występem podróżnik stoi pod salą na stoisku z książkami i wita gości. Oznacza to doskonałą okazję do zdjęcia, do rozmowy! Po występie WC również nigdy nie ucieka do domu, lecz zawsze trwa na posterunku do ostatniej chętnej osoby – zachęcają organizatorzy. 

Bilety na stand-up „Ale Meksyk” w cenie 70 zł można już nabywać w sekretariacie WOK-u przy ul. Kościuszki oraz na stronach Biletos.com i Kupbilecik.pl. Organizatorzy tego wydarzenia przekazali 4 wejściówki dla naszych Czytelników. Pierwszy konkurs ruszył już w dzisiejszym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich”.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

12:51 05-10-2018 37