Weekend ze Stalą Nysa. Dwa kluczowe mecze pomarańczowych

Rusza pierwsza runda play-off. APP Krispol w walce o pierwszą czwórkę I ligi zmierzy się z byłym dwukrotnym wicemistrzem Polski.

siatkówka 08:45 22-02-2018 1

W sobotę i niedzielę zagramy pierwsze dwa mecze play-off. APP Krispol, podobnie jak każdy inny zespół I ligi z czołowej ósemki, może wystąpić jeszcze maksymalnie w 13 pojedynkach, a najmniej w pięciu. 


APP Krispol rozegrał ze AZS Stalą Nysa w swojej pierwszoligowej historii 10 meczów. Niestety, mamy ujemny bilans wygranych (4:6). We Wrześni jesteśmy lepsi (3:2), w Nysie wygraliśmy tylko raz (1:4). Przegraliśmy też oba tegoroczne pojedynki z rundy zasadniczej. Play-off rządzi się jednak swoimi prawami, a na tym poziomie obie ekipy nie mierzyły się jeszcze ze sobą.


Dwa pierwsze mecze (24-25 lutego) rozegramy w hali przy Słowackiego. Po tygodniu wyjeżdżamy do Nysy. Jeżeli po tej eskapadzie wynik meczów będzie 2:2, to w środę, 7 marca, zagramy we Wrześni pojedynek o pierwszą czwórkę. Wystarczy tylko wygrywać u siebie!


Drugi mecz play-off nasi siatkarze zagrają wyjątkowo późno jak na niedzielny pojedynek. Pierwszy gwizdek zabrzmi o 17.00. Ważniejszy jednak jest fakt, że spotkanie będzie transmitowane przez internetową telewizję. Można będzie je oglądać na stronie www.tvcom.pl.


Więcej informacji o meczach i regulaminie fazy play-off mozna znaleźć w piątkowym wydaniu „WW”.


I liga piłki siatkowej mężczyzn, I runda play-off

Sobota, 24 lutego, hala ul. Słowackiego


17.00 APP Krispol - AZS Stal Nysa


Niedziela, 25 lutego, hala ul. Słowackiego

17.00 APP Krispol - AZS Stal Nysa

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

08:45 22-02-2018 1