Weekend pełen piłki. Idźmy na stadion, póki możemy

W sobotę i niedzielę na piłkarskie boiska wybiegną zawodnicy pięciu naszych zespołów. Victoria jest już po inauguracji sezonu, ale dla rezerw tej drużyny – a także pozostałych ekip z okręgówki: Orlika, Płomienia, Warty i Sparty-Sklejki – najbliższe mecze będą wejściem w ligową piłkę.

piłka nożna 13:50 06-08-20200 0

Czwartoligowa Victoria wyjeżdża do Krobi na mecz z tamtejszą Krobianką. Sobotni pojedynek nie musi być spacerkiem, bo rywal tydzień temu potrafił pokonać na wyjeździe Victorię Ostrzeszów.

Wyjazdowy mecz na rozkładzie ma także Orlik Miłosław (z Polonią w Golnie), a Warta Pyzdry w pierwszej rundzie pauzuje.

Sparta-Sklejka Orzechowo w sobotę o 11.00 podejmie na własnym stadionie Wartę Dobrów, która dobrze prezentowała się w przedsezonowych sparingach.

Płomień Nekla w sobotę o 17.00 na własnej płycie rozpocznie mecz z Canarinhos Skórzewo. Nazwa drużyny rywali jest frapująca. Ciekawe, czy odnosi się do niezwykłego zaawansowania technicznego skórzewskich piłkarzy, czy do… rodowodu sprowadzonych zawodników!

Rezerwy Victorii w niedzielę o 17.00 przy ul. Kosynierów podejmą Avię Kamionki. Forma rywali jest zagadką, jak zawsze na starcie rozgrywek.

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

13:50 06-08-2020