Warta Pyzdry wygrywa I Halowe Mistrzostwa Seniorów w Piłce Nożnej pod patronatem OZPN Konin

W minioną niedzielę zostały rozegrane I Halowe Mistrzostwa Seniorów w Piłce Nożnej pod patronatem OZPN Konin. W rywalizacji wzięło udział 12 drużyn podzielonych na dwie grupy, które swoje mecze rozgrywały jednocześnie na hali w Rychwale oraz Tuliszkowie. 

piłka nożna 16:30 23-01-2018 0

Warta Pyzdry rywalizowała na hali w Tuliszkowie z drużynami : Polonia Golina, Tulisia Tuliszków, Sparta Konin, Warta Kramsk oraz Zjednoczonymi Rychwał. Pyzdrzanie ulegli tylko w pierwszym meczu drużynie z Goliny, pozostałe zaś spotkania po zaciętej walce zakończyły się ich zwycięstwem. 

W półfinale ( na hali w Rychwale) Warta pokonała drużynę KP Zryw Dąbie. W finale MKS Warta Pyzdry zagrała z drużyną z Rychwała, którą pokonała 1:0 po bramce Patryka Markiewicza. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się reprezentujący barwy drużyny z Pyzdr Jakub Zakrzewicz. Najlepszego bramkarzem został Kacper Naskręcki ze Zjednoczonych Rychwał, a królem strzelców Marcin Lewandowski z KP Zryw Dąbie.

Warta Pyzdry wystąpiła w składzie: Marcin Koperski, Łukasz Moch, Jakub Zakrzewicz, Igor Zieliński, Dawid Domaszczyński, Artur Giżewski, Nikodem Moch, Patryk Markiewicz, Tomasz Majchrzak.

Klasyfikacja końcowa:

1.Warta Pyzdry

2. Zjednoczeni Rychwał

3. KP Zryw Dąbie

4. Polonia Golina

5. Sparta Konin

6. Orzeł Kawęczyn

7. Warta Kramsk

8. Kasztelania Brudzew

9. Tulisia Tuliszków

10. Tulisia Tuliszków II

11. GKS Rzgów

12. Zjednoczeni Rychwał II

Dawid Domaszczyński i Artur Giżewski (Warta Pyzdry)
MKS Warta Pyzdry

 Fot. OZPN Konin

Thumb grobelny   1

Sławomir Grobelny

16:30 23-01-2018 0