MKS Warta Pyzdry podsumowała miniony sezon

W miniony piątek w sali kina w Pyzdrach odbyło się zebranie sprawozdawcze członków MKS Warta Pyzdry. Odczytano sprawozdania z pracy zarządu, sekcji piłki nożnej oraz omówiono bieżące sprawy. 

aktualności 17:50 01-07-20201 0
Członkowie klubu podczas zebrania

Trener Piotr Dowbusz przedstawił sprawozdanie z działalności sekcji seniorów w sezonie 2019/2020 oraz podkreślił fakt przerwania rozgrywek rundy wiosennej przez epidemię koronawirusa. Następnie sprawozdanie sekcji trampkarzy i młodzika młodszego przedstawił Bartosz Lajtlich.

Sekretarz Komisji Rewizyjnej Bartosz Sodkiewicz – odczytał sprawozdanie z działalności komisji, które jednogłośnie zostało przyjęte, a zarządowi udzielono absolutorium.

W wolnych wnioskach poruszono m.in. kwestię  oprawy muzycznej i spikera na meczach (uznano, że to uatrakcyjni mecze), oświetlenia boiska (częściowo już wykonanego), braku toalet przy boisku oraz potrzebę stworzenia zaplecza na cele gospodarcze.

Fot. Grzegorz Frontczak

Obecnie trenują wszystkie drużyny, a seniorzy przygotowuje się do nowego sezonu.

- Liga okręgowa ma ruszyć 8 sierpnia, ale wszystko będzie zależeć od bieżącej sytuacji epidemiologicznej - mówi prezes Radosław Parus.

Thumb grobelny 1

Sławomir Grobelny

17:50 01-07-2020