Warta i Lech przed ostatnim sprawdzianem w 2020 roku!

Poznańskie drużyny w najbliższych dniach rozegrają swoje ostatnie spotkania w 2020 roku. Lech Poznań na własnym obiekcie podejmie Wisłę Kraków, natomiast Warta zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Kto jest faworytem tych meczów na podstawie propozycji zakładów bukmacherskich?

aktualności 11:17 17-12-20201 2

LECH POZNAŃ VS WISŁA KRAKÓW

Kolejorz do niedawna nie przegrał ligowego spotkania przy Bułgarskiej, jednak zmieniło się to wczoraj. Drużyna zwyciężyła zaledwie dwie z sześciu rywalizacji. W trzech kolejnych starciach padł remis. Łącznie podopieczni Dariusza Żurawia uzbierali dziewięć oczek na swoim boisku.

Wisła Kraków do tej pory lepiej punktowała w delegacjach, niż na swoim obiekcie. Biała Gwiazda wywalczyła osiem punktów w siedmiu meczach wyjazdowych. Warto odnotować, że w tym czasie zaliczyli aż pięć remisów i tylko jedną porażkę z Wartą Poznań.

Zakłady bukmacherskie w tym pojedynku wyraźnie faworyzują ekipę gospodarzy. Lech co prawda pokonał Wisłę w ostatnim meczu tych drużyn przy Bułgarskiej, jednak wcześniej Biała Gwiazda dwukrotnie wyjeżdżała z Poznania z przynajmniej jednym punktem na koncie.

Ogólnie w czterech z pięciu poprzednich pojedynków między tymi ekipami w Poznaniu – padł wynik BTTS. To może być dla Ciebie istotna wskazówka przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Sprawdź ofertę na to spotkanie na PZBuk.pl.

ŚLĄSK WROCŁAW VS WARTA POZNAŃ

Warta i Śląsk najszybciej zakończą rozgrywki w 2020 roku, ponieważ swoje spotkanie rozpoczną w czwartek. Faworytem tego meczu na podstawie opinii zakładów bukmacherskich jest ekipa gospodarzy. Zieloni w obecnej kampanii mieli wyraźne problemy w starciach z wyżej notowanymi rywalami. Większość punktów wywalczyli w pojedynkach z dołem ligowej tabeli, jak choćby przeciwko Wiśle Płock, Piastowi Gliwice, Wiśle Kraków, Stali Mielec, czy Podbeskidziu.

Śląsk w obecnej kampanii podtrzymuje bardzo dobrą dyspozycję na własnym stadionie. Wojskowi do tej pory nie zaznali smaku porażki we Wrocławiu. Z sześciu rozegranych rywalizacji zanotowali cztery zwycięstwa, a także dwa remisy. Bilans bramkowy tej drużyny to 10:4. Warto również wspomnieć, że w przypadku zwycięstwa gospodarzy, a także korzystnych wyników na innych stadionach – Śląsk może zakończyć rundę jesienna, jako najlepsza drużyna domowa w Ekstraklasie.

Jako ciekawostkę, muszę wspomnieć, że Warta jednak zdecydowanie lepiej radzi sobie na wyjazdach, więc zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie nie tylko z punktu widzenia zakładów sportowych, ale przede wszystkim neutralnych kibiców Ekstraklasy.

Lech i Śląsk są wyraźnymi faworytami spotkań w najbliższej kolejce, jednak analitycy zakładów bukmacherskich nigdy nie mogą być w 100% pewni wydarzeń na stadionach.

Więcej informacji o lokalnym sporcie znajdziesz tutaj.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM i fan piłki nożnej!

ARTYKUŁ PARTNERSKI

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

11:17 17-12-2020